Konto Premium

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” – niezapomniane przeżycie już za nami!

Mike Barker, utalentowany reżyser, zaprosił widzów do niezwykłej podróży w świat emocji i tajemnic. Jego najnowsze dzieło, “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”, już w 2022 roku podbiło serca kinomanów na całym świecie.

Film, którego oryginalny tytuł brzmi “Luckiest Girl Alive”, to prawdziwa gratka dla miłośników dramatów. Wciągająca fabuła, mistrzowsko napisana przez Jessicę Knoll, autorkę bestsellerowej powieści o tym samym tytule, przenosi nas w świat bolesnych sekretów i prób odnalezienia własnej tożsamości.

Premiera filmu odbyła się 7 października 2022 roku, jednak jego magia nadal trwa. Widzowie zostali porwani na 113 minut pełnych napięcia, wzruszeń i refleksji. “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” to historia, która pozostaje w pamięci na długo po zakończeniu seansu.

Produkcja filmu odbyła się w USA, a reżyser Mike Barker zadbał o każdy szczegół, by stworzyć niezapomnianą atmosferę. Jego wizja została perfekcyjnie zrealizowana, a aktorskie kreacje wciągnęły widzów w świat bohaterów.

Premiera filmu “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci kinomanów. To nie tylko doskonały dramat, ale także przypomnienie o sile ludzkiego ducha i potrzebie odnalezienia własnej tożsamości.

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

Tytułowa “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” to Ani FaNelli – wygadana nowojorczanka, która wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia: świetną pracę w modnym magazynie, szafę pełną zabójczych ciuchów i wymarzony ślub na wyspie Nantucket w najbliższych planach. Aż pewnego dnia reżyser dokumentu kryminalnego prosi ją o opowiedzenie o szokującej sytuacji, która miała miejsce, gdy Ani chodziła do prestiżowego liceum Brentley School. Zmusza ją to do spojrzenia w oczy mrocznej prawdzie, która po latach nadal może zrujnować jej idealnie poukładane życie.

Obsada aktorska w filmie „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”

Aktorzy:

 • Mila Kunis jako Ani FaNelli
 • Chiara Aurelia jako Młodsza Ani FaNelli
 • Finn Wittrock jako Luke Harrison
 • Connie Britton jako Dina
 • Scoot McNairy jako Andrew Larson
 • Justine Lupe jako Nell Rutherford
 • Dalmar Abuzeid jako Aaron Wickersham
 • Alex Barone jako Dean Barton
 • Jennifer Beals jako Lolo Vincent

Gdzie obejrzeć cały film Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix produkuje również własne oryginalne treści, takie jak popularne seriale “Stranger Things” czy “The Crown”. Platforma oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach i w różnej jakości.

Ciekawe informacje o „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”

 • Firma produkcyjna Lionsgate and Pacific Standard, należąca do aktorki Reese Witherspoon i producentki Bruna Papandrea, zakupiła prawa filmowe do debiutanckiej powieści Jessiki Knoll jeszcze przed jej publikacją. Prawa zostały zabezpieczone w kwietniu 2015 roku, ponad miesiąc przed pojawieniem się książki w sklepach.
 • Autorka Gillian Flynn miała możliwość zaadaptowania swojej własnej książki “Zaginięcie” na scenariusz. Również autorka Jessica Knoll otrzymała szansę zaadaptowania swojego oryginalnego materiału na scenariusz. Reese Witherspoon, która wyprodukowała film “Zaginięcie”, jest również producentką tego projektu.
 • Zdjęcia do filmu były kręcone w Toronto, Ontario, Kanada.
 • Mila Kunis i Chiara Auelia miały spotkania przez zoom przed rozpoczęciem zdjęć, aby wspólnie stworzyć postać Ani.
 • Jennifer Beals, która w filmie gra szefową Ani (Mila Kunis) o imieniu LoLo, wcześniej zagrała jej matkę w filmie “Księga ocalenia” z 2010 roku.

Podsumowanie

Film “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,0, na IMDb 6,4, a na TMDb 6,6. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu – dramat, można przypuszczać, że ten film może przyciągnąć widzów, którzy lubią emocjonalne i głębokie historie. Osoby zainteresowane refleksyjnymi tematami i psychologicznymi aspektami mogą również znaleźć coś dla siebie w tym filmie.

Jednak dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” może okazać się zbyt powolna i mało interesująca. Ponadto, jeśli ktoś oczekuje filmu z dużą ilością humoru lub rozrywkowych elementów, może być rozczarowany.

Podsumowując, “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” to dramat o średnich ocenach, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych emocjonalnymi i refleksyjnymi historiami. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne filmy lub oczekują czegoś innego niż dramat, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo