Konto Premium

Najlepsze lata cały film

Konto Premium

Film “Gli anni più belli” jest dramatem wyreżyserowanym przez Gabriele Muccino. Premiera filmu odbyła się 13 lutego 2020 roku. Film został wyprodukowany we Włoszech, a jego oryginalny tytuł to “Gli anni più belli”. Scenariusz filmu został napisany przez Gabriele Muccino i Paolo Costella. Czas trwania filmu wynosi 129 minut.

Najlepsze lata – opis fabuły

Paolo, Giulio i Riccardo poznają się w Rzymie podczas ulicznych zamieszek w 1982 roku. Trójka idealistycznych i głodnych życia nastolatków staje się nierozłączna, a niedługo później zgrany tercet dopełnia piękna złotowłosa Gemma, w której Paolo szaleńczo się zakochuje.

Z biegiem czasu życie weryfikuje marzenia bohaterów, przynosi osobiste rozczarowania, krach ideowy, zawodowe frustracje. Jednocześnie jednak rosnąca samoświadomość i dojrzałość pozwalają czwórce przyjaciół podjąć próby naprawy zniszczonych przez złe wybory relacji.

Obsada aktorska w filmie „Najlepsze lata”

Aktorzy:

 • Pierfrancesco Favino jako Giulio
 • Micaela Ramazzotti jako Gemma
 • Kim Rossi Stuart jako Paolo
 • Claudio Santamaria jako Riccardo
 • Nicoletta Romanoff jako Margherita
 • Emma Marrone jako Anna
 • Alma Noce jako Nastoletnia Gemma
 • Francesco Centorame jako Nastoletni Giulio
 • Andrea Pittorino jako Nastoletni Paolo

Gdzie obejrzeć cały film Najlepsze lata online

Film można obejrzeć na platformie VOD Canal+. Canal+ to francuski kanał telewizyjny, który oferuje również usługę streamingową. Jest to jeden z najbardziej popularnych serwisów VOD we Francji. Canal+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i innych treści rozrywkowych. Serwis ten jest znany z wysokiej jakości produkcji oraz ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla abonentów. Canal+ oferuje również opcję oglądania na żywo kanałów telewizyjnych, co daje użytkownikom możliwość śledzenia ulubionych programów w czasie rzeczywistym.

Ciekawe informacje o „Najlepsze lata”

 • Na podstawie filmu Ettore Scoli “C’eravamo tanto amati” powstał ten film. Prawa do adaptacji zostały zabezpieczone przed premierą oryginalnego filmu.
 • Oprócz Ettore Scoli, którego twórczość była wyraźną inspiracją dla tego filmu, zacytowane są również filmy Federico Felliniego “Amarcord” i “La dolce vita”.
 • Po pierwszych napisach końcowych krótka scena pokazuje Svevę i Leonarda spacerujących razem przez słoneczny Rzym, trzymając się za ręce.

Podsumowanie

Film “Najlepsze lata” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb (6,8), IMDb (6,7) i TMDb (6,8). Jest to dramat, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób lubiących filmy o głębokich emocjach i refleksyjnej tematyce, “Najlepsze lata” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie porusza ważne kwestie życiowe i skupia się na psychologicznych aspektach postaci. Osoby ceniące subtelne przedstawienie ludzkich relacji i złożone charaktery bohaterów mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla widzów preferujących dynamiczne akcje i wciągające fabuły, “Najlepsze lata” może okazać się zbyt powolnym i mało interesującym filmem. Jeśli oczekujesz czegoś bardziej ekscytującego i pełnego zwrotów akcji, ten film może Cię rozczarować.

Podsumowując, “Najlepsze lata” jest dramatem o różnych ocenach, który może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych głębszymi emocjami i psychologicznymi aspektami postaci. Jednakże, dla osób szukających czegoś bardziej dynamicznego i wciągającego, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo