Konto Premium

My Little Pony: Nowe pokolenie cały film

Konto Premium

My Little Pony: Nowe pokolenie

Stała się rzecz niewyobrażalna – Equestria straciła swoją magię. Kucyki ziemskie, jednorożce i pegazy przestały się ze sobą dogadywać. Każdy gatunek zamieszkał oddzielnie wśród swoich pobratymców.

Pełen ideałów kucyk ziemski Sunny (Vanessa Hudgens) jest jednak przekonana, że zdoła przywrócić światu jedność i magię. Zaprzyjaźnia się z serdecznym jednorożcem Izzy (Kimiko Glenn), po czym wspólnie rozpoczynają podróż do odległych krain.

Tam spotykają charyzmatyczne i odważne pegazice Pipp (Sofia Carson) i Zipp (Liza Koshy) oraz odpowiedzialnego ziemskiego kucyka Hitcha (James Marsden). Choć nowi najlepsi przyjaciele co chwilę pakują się w kłopoty, ich współpraca i połączone wyjątkowe talenty mogą okazać się właśnie tym, co przywróci światu magię – i pokaże, że małe kucyki mogą dużo zmienić.

Obsada aktorska w filmie „My Little Pony: Nowe pokolenie”

Aktorzy:

 • Vanessa Hudgens jako Sunny Starscout
 • James Marsden jako Hitch Trailblazer
 • Kimiko Glenn jako Izzy Moonbow
 • Liza Koshy jako Zipp Storm
 • Sofia Carson jako Pipp Petals
 • Elizabeth Perkins jako Phyllis
 • Ken Jeong jako Sprout
 • Michael McKean jako Argyle
 • Jane Krakowski jako Królowa Haven

Gdzie obejrzeć cały film My Little Pony: Nowe pokolenie online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Ciekawe informacje o „My Little Pony: Nowe pokolenie”

 • Ojciec Sunny Starscout umiera przed głównymi wydarzeniami filmu, a jego śmierć znacząco wpływa na jego córkę. Film przedstawia również matkę współprotagonistek Zipp i Pipp (które są siostrami) oraz matkę antagonisty Sprout jako samotne matki. Oznacza to, że żadna z głównych postaci filmu nie ma aktywnego ojca lub ojcowskiej postaci.
 • Kucyka Jednorożec Izzy ma podobny schemat kolorów i znaczek do kucyka G1 o imieniu Buttons.
 • Film pierwotnie miał mieć światową premierę kinową 24 września 2021 roku, a dystrybutorem miała być Paramount Pictures. Jednak z powodu pandemii COVID-19 premiera kinowa została odwołana, a prawa do debiutu filmu na platformie streamingowej zakupił Netflix. Rosja była jedynym krajem, w którym film był wyświetlany w kinach.
 • Zipp jest starszą siostrą Pipp. Jej pełne imię to Księżniczka Zephyrina Storm.
 • <li"Sześć Grzyw" powraca w cameo na początku filmu, przy czym Tara Strong, Ashleigh Ball, Andrea Libman i Tabitha St. Germain powracają, aby podkładać im głosy. Jednak okazuje się, że są to tylko dzieci bawiące się figurkami akcji.

Podsumowanie

Film “My Little Pony: Nowe pokolenie” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,7, na IMDb 6,8, a na TMDb 7,8. To oznacza, że opinie widzów są dość zróżnicowane.

Ten film należy do gatunku animacji, familijnego, fantasy i przygodowego. Dzięki temu może przyciągnąć uwagę różnych grup odbiorców. Miłośnicy animacji będą mogli cieszyć się kolorowymi i uroczymi postaciami oraz wciągającą wizualną oprawą. Osoby zainteresowane tematyką fantasy mogą być zainteresowane światem pełnym magii i niezwykłych stworzeń. Natomiast fani przygód będą mieli okazję przeżyć emocjonującą podróż w nieznane.

Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za animacjami lub nie są zainteresowani tematyką fantasy, ten film może nie być odpowiedni. Ponadto, jeśli ktoś oczekuje głębokiej fabuły lub bardziej skomplikowanej treści, może się rozczarować.

Podsumowując, “My Little Pony: Nowe pokolenie” to film, który może przyciągnąć uwagę fanów animacji, fantasy i przygód. Jednakże, dla osób niezainteresowanych tymi gatunkami lub oczekujących czegoś więcej, może nie być to idealny wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo