Konto Premium

Morska bestia cały film

Konto Premium

Morska bestia – opis fabuły

Dawno temu w morzach i oceanach rządziły przerażające bestie, a łowcy potworów, takich jak nieustraszony Jacob Holland, cieszyli się ogromną estymą. Gdy na słynnym statku Jacoba ukrywa się Maisie Brumble, łowca zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca, z którym wyrusza w epicką podróż przez nieznane wody. “Morska bestia”, najnowsze dzieło nagrodzonego Oscarem reżysera Chrisa Williamsa, zaprasza widzów na przygodę poza krańcami mapy.

W filmie “Morska bestia” śledzimy losy Jacoba Hollanda, legendarnego łowcy potworów, który od lat stawiał czoła przerażającym stworzeniom zamieszkującym morskie głębiny. Jego odwaga i umiejętności sprawiły, że zdobył ogromną estymę wśród społeczności morskiej.

Pewnego dnia na pokładzie statku Jacoba pojawia się tajemnicza Maisie Brumble. Okazuje się, że jest również łowcą potworów i ukrywa się przed niebezpiecznymi siłami, które chcą ją schwycić. Jacob postanawia jej pomóc i razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez nieznane wody.

Podczas swojej epickiej wyprawy bohaterowie napotykają różne niebezpieczeństwa i przeszkody. Muszą stawić czoła przerażającym potworom morskim, które nieustannie czyhają na ich drodze. Jednak dzięki sprytowi, odwadze i wzajemnej pomocy udaje im się przetrwać i dotrzeć do niezbadanych zakątków oceanu.

“Morska bestia” to film pełen niesamowitych efektów specjalnych i wciągającej akcji. Reżyser Chris Williams, laureat Oscara, zaprasza widzów na niezapomnianą przygodę poza krańcami mapy. Czy Jacob i Maisie zdołają pokonać swoje wewnętrzne demony i odkryć tajemnice ukryte głęboko pod powierzchnią oceanu? Przekonaj się sam, oglądając “Morską bestię”.

Obsada aktorska w filmie „Morska bestia”

Aktorzy:

 • Karl Urban jako Jacob
 • Zaris-Angel Hator jako Maisie
 • Jared Harris jako Kapitan Crow
 • Marianne Jean-Baptiste jako Sarah Sharpe
 • Dan Stevens jako Admirał Hornagold
 • Jim Carter jako Krl
 • Doon Mackichan jako Krlowa
 • Kathy Burke jako Gwen Batterbie
 • Ian Mercer jako Stary Nick

Gdzie obejrzeć cały film Morska bestia online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Morska bestia”

 • Jednym z nielicznych filmów animowanych, które przedstawiają potrzeby nawigacyjne statku w epoce żaglowców. W całym filmie widoczne są dokładne komendy żeglarskie i umiejętności marynarzy (z dużą swobodą artystyczną). Obecny jest mistrz żeglugi (Pani Merino), która kieruje ruchami statku pod rozkazami Kapitana Crowa, a w dialogach i animacji uwzględniono realistyczne działania masztów, żagli, olinowania i kierunku wiatru.
 • Trwa prace nad kontynuacją filmu.
 • Film otrzymał kilka nominacji, w tym do nagrody dla najlepszego filmu animowanego na 95. ceremonii wręczenia Oscarów.
 • Kompozytor Mark Mancina wcześniej tworzył muzykę do filmów animowanych Disneya, takich jak Tarzan (1999), Miś Bracie (2003) i Vaiana: Skarb oceanu (2016), ten ostatni był współreżyserowany i współnapisany przez reżysera i scenarzystę tego filmu Chrisa Williamsa.
 • W jednej ze wczesnych scen Jacob opisuje kolegę z załogi jako “żeglarza handlowego na swojej pierwszej podróży”. Jest to jedno z wielu odniesień do Moby Dicka. Ismael, główny bohater książki, jest byłym żeglarzem handlowym na swojej pierwszej wyprawie wielorybniczej.

Podsumowanie

Film “Morska bestia” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,7, natomiast na TMDb ocenę 7,5. Biorąc pod uwagę gatunek filmu, którym jest animacja przygodowa, można stwierdzić, że ten film może przypaść do gustu osobom, które lubią tego typu produkcje. Animowane przygody mogą dostarczyć rozrywki i emocji zarówno młodszym widzom, jak i dorosłym. Jednakże, dla osób nieprzepadających za animacją lub nieinteresujących się przygodowymi historiami, ten film może nie być odpowiednią propozycją. Ostateczna ocena zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo