Konto Premium

Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes cały film

Konto Premium

Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes

W roku 1999 Rocío Wanninkhof zostaje zamordowana, a cień podejrzenia pada na Dolores Vázquez, byłą partnerkę jej matki. Prawda wychodzi na jaw przy kolejnej zbrodni.

Film “Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes” opowiada historię brutalnych morderstw, które wstrząsnęły hiszpańskim wybrzeżem Costa del Sol w roku 1999. Główną bohaterką jest Rocío Wanninkhof, młoda kobieta, która zostaje bestialsko zamordowana. Śledztwo w sprawie jej śmierci prowadzi do Dolores Vázquez, byłej partnerki matki Rocío.

Dolores Vázquez staje się głównym podejrzanym w sprawie morderstwa Wanninkhof. Jej trudna przeszłość i napięte relacje z ofiarą oraz jej matką sprawiają, że policja skupia się na niej jako potencjalnym sprawcy. Jednak prawda okazuje się być bardziej skomplikowana.

W międzyczasie dochodzi do kolejnego morderstwa na Costa del Sol. Marta Carabantes, kolejna młoda kobieta, zostaje znaleziona martwa. To wydarzenie odkrywa nowe tropy i zmusza śledczych do ponownego rozważenia swoich podejrzeń w sprawie morderstwa Wanninkhof.

Wraz z postępem śledztwa okazuje się, że Dolores Vázquez może być niewinna. Prawda wychodzi na jaw, a prawdziwy sprawca zostaje ujawniony. Film ukazuje trudności, jakie napotykają śledczy w rozwiązaniu tych brutalnych zbrodni oraz wpływ, jaki mają one na społeczność Costa del Sol.

“Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes” to emocjonujący thriller kryminalny, który porusza tematykę niewłaściwego oskarżania i wpływu mediów na procesy sądowe. Przeplatając wątki prawdziwej historii z fikcyjnymi elementami, film zapewnia widzom niezapomniane doznania i zmusza do refleksji nad naturą ludzkiej złośliwości i sprawiedliwości.

Obsada aktorska w filmie „Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes”

Aktorzy:

  • Tània Ball – reżyserka
  • Tània Ball – scenarzystka
  • Marc Duran – operator
  • Carlos Ruiz – operator dźwięku

Gdzie obejrzeć cały film Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo