Konto Premium

Mlody Sherlock Holmes cały film

Konto Premium

Młody Sherlock Holmes – kultowy film niemy

„Młody Sherlock Holmes” to niemy film z 1924 roku, którego reżyserem i gwiazdą był Buster Keaton. Obecnie uważany jest za klasyk kina niemego, a także za jedno z największych dzieł Keatona.

Fabuła filmu

Akcja filmu rozgrywa się w Anglii, gdzie młody detektyw Sherlock Holmes próbuje rozwiązać skomplikowaną zagadkę kryminalną. Wraz z przyjacielem, zwanym „Kopciuszkiem”, Holmes walczy z przestępcami, którzy porwali piękną kobietę.

Przygotowania do filmu

Zanim Keaton rozpoczął prace nad filmem, zaczął zgłębiać temat Sherlocka Holmesa i jego charakteru. Przeczytał wszystkie opowiadania o detektywie autorstwa Arthura Conana Doyle’a i dokładnie zrozumiał, jakie są jego cechy charakteru. Dzięki temu mógł wcielić się w rolę Holmesa w sposób autentyczny i przekonujący.

Odbiór filmu

„Młody Sherlock Holmes” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i krytyki. Został uznany za jedno z największych osiągnięć w historii kina niemego. Dziś jest uważany za kultowy film, który wpłynął na wiele późniejszych dzieł i artystów.

Młody Sherlock Holmes cały film

Jeśli chcesz obejrzeć „Młodego Sherlocka Holmesa” w całości, możesz skorzystać z platformy streamingowej, na której jest dostępny. Film cieszy się wciąż dużą popularnością wśród miłośników kina niemego i fanów Sherlocka Holmesa.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo