Konto Premium

Mitchellowie kontra maszyny cały film

Konto Premium

Mitchellowie kontra maszyny

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej i wprost nie może się doczekać, aż wyfrunie z rodzinnego gniazda i zacznie swą wielką przygodę. Jej ojciec, Rick, postanawia odwieźć córkę na uczelnię; co więcej, uznaje, że wspólna rodzinna podróż będzie wspaniałą okazją do celebracji rodzinnych więzów. Być może ostatni raz w takiej formie. Do Katie i Ricka dołącza więc optymistycznie nastawiona do świata Linda (mama Katie i żona Ricka), Aaron, brat Katie, oraz ich wspólny pies. Ale plan Mitchellów gwałtownie się zmienia, kiedy w świecie technologii dochodzi do rewolucji. Smartfony to już przeszłość, choć niełatwo się od niej uwolnić, teraz czas na spersonalizowane roboty, które właśnie opanowały świat. Z pomocą dwóch nieco uszkodzonych robotów Mitchellowie staną przed wielkim wyzwaniem – będą zmuszeni zostawić za sobą osobiste problemy, aby ocalić siebie i świat.

Obsada aktorska w filmie „Mitchellowie kontra maszyny”

Aktorzy:

 • Abbi Jacobson jako Katie Mitchell / Psi gliniarz
 • Danny McBride jako Rick Mitchell
 • Maya Rudolph jako Linda Mitchell
 • Michael Rianda jako Aaron Mitchell / Furby / Gadający pies / Miłośnik WiFi
 • Eric André jako Mark Bowman
 • Olivia Colman jako Pal
 • Fred Armisen jako Deborahbot 5000
 • Beck Bennett jako Eric / Roboty z PAL MAX
 • Chrissy Teigen jako Hailey Posey

Gdzie obejrzeć cały film Mitchellowie kontra maszyny online

1. Netflix: Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada własne produkcje, takie jak “Stranger Things” czy “The Crown”. Netflix oferuje również funkcję pobierania treści, dzięki czemu można je oglądać offline.

2. Canal + Premiery: Canal + Premiery to platforma VOD oferowana przez Canal+. Znajdziesz tam najnowsze premiery filmowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Serwis oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych Canal+.

3. Play Now: Play Now to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Znajdziesz tam szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Play Now oferuje również opcję wynajmu filmów na określony czas.

4. iTunes: iTunes to platforma VOD stworzona przez Apple. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, muzyki i innych treści multimedialnych. Można je oglądać na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad czy Apple TV.

5. Loomi: Loomi to polski serwis VOD, który oferuje filmy i seriale zarówno polskie, jak i zagraniczne. Wyróżnia się tym, że część treści jest dostępna za darmo, a reszta wymaga opłaty. Loomi oferuje również opcję wynajmu filmów na określony czas.

6. Rakuten: Rakuten to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Posiada również własne produkcje, takie jak “The Last Kingdom” czy “The Man in the High Castle”. Rakuten oferuje także możliwość zakupu filmów i seriali na stałe.

7. Chili: Chili to włoski serwis VOD, który oferuje filmy, seriale i programy telewizyjne. Wyróżnia się tym, że można tam również zamawiać jedzenie z dostawą do domu. Chili oferuje różne pakiety subskrypcji, w zależności od preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Mitchellowie kontra maszyny”

 • Monchi the Dog miał pierwotnie być podkładany głos przez profesjonalnego aktora, ale w zaskakującym ruchu rolę tę otrzymał celebryta internetowy i pies Doug the Pug.
 • Około 1:46:38 filmu, podczas napisów końcowych, znajduje się prawdziwy przepis na babeczki z twarzą Lindy.
 • Kiedy Katie i jej ojciec walczą z robotami tańcząc do swojej piosenki, zamrożenie pokazuje ich jako Dream Team. W powietrzu po tym zamrożeniu jest list od Katie do wszystkich kreatywnych dzieci, w którym prosi, aby dzieci nie przestawały być kreatywne, nawet jeśli nie są w tym dobre, ponieważ to jest zabawne i można się poprawić. Poza tym można robić filmy o pierdzeniu.
 • Podczas sceny, w której PAL pokazuje korzystanie z internetu przez rodzinę Mitchellów, jednym z emaili Lindy jest skarga od Muzeum Historii Naturalnej UMichigan. Email mówi, że Aaron wywołał protest wśród innych dzieci ich muzeum ze względu na dokładność wystawy “Giganci Jury” i że próbował przykleić pióra do dinozaurów.
 • Po ukończeniu filmu producenci wysłali członkom ekipy statuetki Monchiego, na których było napisane “Jesteście moimi ludźmi”.

Podsumowanie

Film “Mitchellowie kontra maszyny” otrzymał dobre oceny zarówno na Filmwebie (7,4), IMDb (7,6) jak i na TMDb (8). Jest to animowana komedia, która może przypaść do gustu różnym grupom widzów.

Dla miłośników animacji, film ten może być świetną rozrywką. Z pewnością docenią oni kolorową i dynamiczną oprawę wizualną oraz humorystyczne momenty, które są charakterystyczne dla tego gatunku.

Komediowe elementy filmu mogą również przyciągnąć uwagę osób, które lubią lekkie i zabawne produkcje. Dowcipne dialogi i sytuacje mogą zapewnić rozrywkę i uśmiech na twarzy.

Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za animacjami lub komediami, film ten może nie być najlepszym wyborem. Może im brakować powagi lub bardziej złożonej fabuły, która jest charakterystyczna dla innych gatunków filmowych.

Podsumowując, “Mitchellowie kontra maszyny” to animowana komedia, która może przypaść do gustu miłośnikom tego gatunku oraz osobom poszukującym lekkiej rozrywki. Jednakże, dla tych, którzy preferują inne gatunki filmowe lub oczekują czegoś bardziej poważnego, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo