Konto Premium

Mission: Impossible Dead Reckoning Part One cały film

Konto Premium

Misja niemożliwa: Martwe konto – Część pierwsza

W filmie “Misja niemożliwa: Martwe konto – Część pierwsza” Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF zostają wysłani w swoją najtrudniejszą misję. Ich celem jest odnalezienie nowej, przerażającej broni, która stanowi zagrożenie dla całej ludzkości. Mają ograniczony czas, aby powstrzymać broń przed wpadnięciem w nieodpowiednie ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością świata.

Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zaczynają się zbliżać, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. Ethan musi stawić czoła tajemniczemu i potężnemu wrogowi, który stanowi zagrożenie nie tylko dla niego, ale także dla tych, na których mu najbardziej zależy. W obliczu tego niebezpieczeństwa Ethan zdaje sobie sprawę, że nic nie jest ważniejsze niż jego misja – nawet życie bliskich mu osób.

Czy Ethan i jego zespół będą w stanie powstrzymać broń i zapobiec katastrofie? Czy uda im się pokonać przeciwnika i ocalić świat przed zagładą? “Misja niemożliwa: Martwe konto – Część pierwsza” to pełna akcji i napięcia historia, która przeniesie widzów w niebezpieczny świat szpiegowskich misji i walki o przetrwanie.

Obsada aktorska w filmie „Mission: Impossible Dead Reckoning Part One”

Aktorzy:

  • Tom Cruise jako Grace
  • Ving Rhames jako Alanna Mitsopolis / Biała Wdowa
  • Esai Morales jako Gabriel
  • Pom Klementieff jako Paris

Ciekawe informacje o „Mission: Impossible Dead Reckoning Part One”

  • Opublikowano materiał z kolejnym wielkim wyczynem Toma Cruise’a w jego najnowszym filmie, który polegał na skokach motocyklem z klifu i spadochroniarstwie.
  • Premiera zaplanowana jest na 27 lat po premierze oryginalnego filmu Mission: Impossible (1996).
  • Tom Cruise będzie miał 61 lat, gdy film zostanie wydany 14 lipca 2023 roku.
  • Podczas wywiadu z Savannah Guthrie w programie Today Show, Tom Cruise powiedział, że Dead Reckoning Część 1 i 2 będą jego ostatnimi wystąpieniami jako Ethana Hunta oraz ostatnimi głównymi odcinkami.
  • We wtorek, 15 stycznia 2019 roku Tom Cruise ujawnił, że pierwotnie planowana data premiery to 2021 rok, a ósmy film ma być wydany w 2022 roku.

Podsumowanie

Film Mission: Impossible Dead Reckoning Part One otrzymał ocenę 7,4 na Filmwebie. Jest to sensacyjny film, który może przypaść do gustu wielbicielom tego gatunku. Ocena sugeruje, że film ma pewne zalety, które mogą przyciągnąć widzów zainteresowanych akcją, napięciem i widowiskowymi scenami. Jednakże, ocena nie jest zbyt wysoka, co może oznaczać, że film może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów. Dlatego, jeśli lubisz filmy sensacyjne pełne adrenaliny i nie przeszkadza ci średnia ocena, to ten film może być dla ciebie. Natomiast jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego i innowacyjnego w tym gatunku, to możliwe, że ten film cię nie zadowoli. Pamiętaj jednak, że opis ten jest bardzo ogólny i nie zawiera informacji na temat fabuły filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo