Konto Premium

Miłosna pułapka cały film

Konto Premium

Miłosna pułapka

Niemająca szczęścia w miłości dziewczyna z Los Angeles zakochuje się w chłopaku ze Wschodniego Wybrzeża, którego poznała w aplikacji randkowej, i postanawia zrobić mu niespodziankę, przylatując do niego na święta. Na miejscu odkrywa, że dała się złapać na fałszywy profil. Teraz sama postanawia zastawić sieci, a ta lekka komedia romantyczna opowiada o jej perypetiach w poszukiwaniu miłości.

Główna bohaterka, Laura, jest pełna nadziei na znalezienie prawdziwej miłości. Po wielu nieudanych randkach postanawia spróbować swoich sił w aplikacji randkowej. Tam poznaje przystojnego i ujmującego mężczyznę o imieniu Adam, który mieszka na Wschodnim Wybrzeżu. Szybko nawiązują kontakt i zaczynają rozmawiać codziennie przez telefon.

Laura zakochuje się w Adamie i postanawia zrobić mu niespodziankę, przylatując do niego na święta Bożego Narodzenia. Jednak po przyjeździe na miejsce odkrywa, że Adam nie istnieje. Okazuje się, że dała się złapać na fałszywy profil stworzony przez nieznajomego.

Zrozpaczona i zawiedziona Laura postanawia nie poddawać się i sama zastawić sieci. Zaczyna badać, kto mógł stać za fałszywym profilem Adama i wkracza w świat internetowych oszustów. W trakcie swoich poszukiwań poznaje różne ciekawe postacie, które również padły ofiarą oszustwa miłosnego.

W miarę jak Laura zgłębia tajniki świata randkowych oszustów, odkrywa swoje własne mocne strony i zdolności detektywistyczne. Z czasem zyskuje pewność siebie i staje się coraz bardziej niezależna. Wraz z grupą innych ofiar oszustwa tworzą drużynę, która postanawia powstrzymać oszustów i pomóc innym osobom uniknąć podobnych pułapek.

Miłosna pułapka to lekka komedia romantyczna, która opowiada o perypetiach Laury w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Film porusza temat oszustw miłosnych w erze internetu, ale jednocześnie skupia się na sile i determinacji głównej bohaterki, która nie poddaje się w obliczu przeciwności losu. Przeplatając humor z romantyzmem, Miłosna pułapka przynosi widzom zarówno rozrywkę, jak i refleksję na temat współczesnych relacji międzyludzkich.

Obsada aktorska w filmie „Miłosna pułapka”

Aktorzy:

 • Darren Barnet jako Tag
 • Nina Dobrev jako Natalie Bauer
 • Mikaela Hoover jako Chelsea
 • Harry Shum Jr. jako Owen Linn
 • Rebecca Staab jako Barb Linn
 • Jimmy O. Yang jako Josh Linn
 • James Saito jako Bob Linn
 • Darien Martin jako Mike
 • Matty Finochio jako Lee

Gdzie obejrzeć cały film Miłosna pułapka online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje również funkcję personalizacji, która dostosowuje rekomendacje do preferencji użytkownika na podstawie oglądanych treści.

Ciekawe informacje o „Miłosna pułapka”

 • Tytuł filmu jest połączeniem ulubionego filmu bożonarodzeniowego Josha To właśnie miłość (2003) i ulubionego filmu bożonarodzeniowego Natalie Szklana pułapka (1988). W obu filmach występuje Alan Rickman.
 • Podczas gdy Josh uczy Natalie wspinaczki w All Things Outdoors, cytuje mądrze słowa “Wielkie rzeczy są tworzone przez serię małych rzeczy, które się ze sobą łączą” Vincenta van Gogha. Ten sam cytat można zobaczyć na ekranie za nim, gdy zaczyna obserwować Natalie.
 • Darren Barnet zastępuje Charlesa Meltona, który zrezygnował z powodu konfliktów w harmonogramie związanych z jego serialem Riverdale (2017).
 • Jimmy O. Yang i Harry Shum Jr. wystąpili razem w romantycznej komedii Bajecznie bogaci Azjaci (2018).
 • W filmie znajduje się wiele hołdów dla bożonarodzeniowych romansów oraz Szklanej pułapki (1988). Mniej oczywiste nawiązania to dwa do Ja cię kocham, a ty śpisz (1995), gdy Natalie ciągnie swoje drzewko bożonarodzeniowe do mieszkania oraz gdy babcia Josha mówi mu “pocałuj ją, idioto”.

Podsumowanie

Film “Miłosna pułapka” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 7. Jest to film o gatunku świątecznym.

Dla osób, które lubią romantyczne historie osadzone w magicznej atmosferze świąt, “Miłosna pułapka” może być interesującym wyborem. Film zapewnia pewną dawkę rozrywki i pozytywnych emocji, które często towarzyszą tego typu produkcjom. Osoby ceniące lekkie kino, pełne uroku i niewymagające głębszych przemyśleń, mogą znaleźć w tym filmie coś dla siebie.

Jednakże, dla widzów oczekujących bardziej ambitnej fabuły lub oryginalnych pomysłów, “Miłosna pułapka” może okazać się zbyt przewidywalnym i schematycznym filmem. Osoby nieprzekonane do klasycznych romansów świątecznych mogą nie znaleźć w nim niczego nowego ani intrygującego.

Podsumowując, “Miłosna pułapka” jest filmem dla miłośników lekkiego kina romantycznego i atmosfery świąt. Dla tych, którzy szukają czegoś bardziej ambitnego lub oryginalnego, może nie spełnić oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo