Konto Premium

Miłość jest blisko cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Miłość jest blisko” już za nami!

Radosław Dunaszewski to reżyser, który wraz z ekipą filmową pracował nad komedią romantyczną “Miłość jest blisko”. Premiera filmu odbyła się 11 lutego 2022 roku, a teraz, ponad rok później, możemy już podsumować jego sukces.

Film został wyprodukowany w Polsce i trwa 103 minuty. Scenariusz napisali Mariusz Kuczewski oraz Marcin Baczyński. W obsadzie znaleźli się m.in. Anna Maria Sieklucka, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka i Tomasz Karolak.

“Miłość jest blisko” to opowieść o dwóch osobach, które po wielu perypetiach odkrywają, że są sobie przeznaczeni. Film zyskał uznanie widzów i krytyków, którzy docenili zarówno reżyserię, jak i grę aktorską.

Premiera “Miłości jest blisko” była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kinowych w Polsce w 2022 roku. Teraz możemy już cieszyć się tym filmem w domowym zaciszu lub na ekranach kinowych.

Fabuła filmu “Miłość jest blisko”

Natalia i Adam od zawsze byli blisko siebie, ale nigdy nie byli parą. Ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana, a sąsiadujące mieszkania pozwalają im na korzystanie ze wspólnych pomieszczeń. Natalia marzy o mężczyźnie, który byłby oparciem dla niej i jej syna, a Adam szuka silnych emocji i przygód w Amazonii.

Pewnego dnia los stawia na drodze Adama piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem Natalia poznaje Bruno, bogatego dentystę, który chce spełniać wszystkie jej marzenia.

Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco, ale czy Natalia i Adam zdecydują się na zmiany w swoim życiu? Czy ich marzenia o idealnym partnerze zostaną spełnione? Film “Miłość jest blisko” to historia o poszukiwaniu szczęścia i miłości, która może być tuż obok nas.

Obsada aktorska w filmie „Miłość jest blisko”

  • Wojciech Solarz jako Adam Śliwiński
  • Weronika Książkiewicz jako Natalia Milewska
  • Olga Bołądź jako Marika Szwarc
  • Grzegorz Małecki jako Stomatolog Brunon Kazimierczak
  • Weronika Wachowska jako Gabrysia
  • Yan Polovnikov jako Kuba
  • Michał Sitarski jako Rafał
  • Janusz Chabior jako Kierownik budowy
  • Kazik Mazur jako Budowlaniec Kazio

Gdzie obejrzeć cały film Miłość jest blisko online

Film można obejrzeć na platformie Netflix. Netflix to amerykański serwis VOD, który oferuje swoim użytkownikom dostęp do szerokiej gamy filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis został założony w 1997 roku i obecnie działa w ponad 190 krajach na całym świecie. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “Narcos”. Serwis oferuje także możliwość pobierania treści offline oraz personalizowane rekomendacje dla użytkowników.

Podsumowanie

Film “Miłość jest blisko” otrzymał mieszane recenzje od krytyków i widzów. Zdaniem Filmwebu, wartość filmu wynosi 5,1, podczas gdy IMDb przyznaje mu 4,6 punktów, a TMDb – 5,4.

Jako komedia romantyczna, “Miłość jest blisko” może przypaść do gustu fanom tego gatunku, którzy szukają lekkiego i zabawnego filmu do obejrzenia w wolnym czasie. Jednakże, ze względu na niskie oceny, film ten może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Podsumowując, jeśli lubisz komedie romantyczne i szukasz czegoś lekkiego i przyjemnego do obejrzenia, to “Miłość jest blisko” może być dla Ciebie dobrym wyborem. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś bardziej ambitnego lub nie przepadasz za tym gatunkiem filmowym, to ten film może Cię rozczarować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo