Konto Premium

Miłość gwarantowana cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Miłość gwarantowana” – zabawna komedia romantyczna

Mark Steven Johnson to jedyny reżyser filmu “Miłość gwarantowana”, który swoją premierę miał już 3 września 2020 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Love, Guaranteed”.

Ta amerykańska komedia romantyczna, napisana przez Hilary Galanoy i Elizabeth Hackett, zapewnia widzom 91 minut czystej rozrywki. Film opowiada historię o miłości, która jest gwarantowana – dosłownie!

“Miłość gwarantowana” to historia Susan Whitaker, prawniczki specjalizującej się w sprawach o oszustwa. Główna bohaterka postanawia pomóc Nickowi Evansowi, który pozwał popularną stronę randkową za nieudane romanse. Susan podejmuje się zadania udowodnienia, że miłość może być gwarantowana, a wraz z Nickiem wyrusza w pełną humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji przygodę.

Choć premiera filmu miała miejsce już w 2020 roku, warto przypomnieć sobie tę zabawną historię o poszukiwaniu prawdziwej miłości. “Miłość gwarantowana” to produkcja, która z pewnością rozbawi widzów i sprawi, że uwierzą w to, że miłość może być naprawdę gwarantowana.

Miłość gwarantowana: Opis fabuły

Aby ocalić swoją niewielką kancelarię, gorliwa prawniczka Susan (Rachael Leigh Cook) przyjmuje dobrze płatną sprawę Nicka (Damon Wayans Jr.) – czarującego klienta, który chce pozwać portal randkowy gwarantujący odnalezienie miłości. Sprawa wkrótce nabiera tempa, a pomiędzy Nickiem i Susan zaczyna budzić się uczucie.

Susan, ambitna i oddana swojej pracy prawniczka, boryka się z problemami finansowymi swojej kancelarii. W desperacji postanawia przyjąć sprawę Nicka, który twierdzi, że portal randkowy “Miłość Gwarantowana” nie spełnił swoich obietnic i chce pozwać firmę za oszustwo.

Nick jest uroczym mężczyzną, który przez lata korzystał z różnych portali randkowych, ale bezskutecznie szukał prawdziwej miłości. Kiedy dowiaduje się o “Miłości Gwarantowanej”, decyduje się na ostateczną próbę znalezienia swojej drugiej połówki.

Wraz z postępem sprawy, Susan i Nick coraz bardziej zbliżają się do siebie. Spędzają razem wiele czasu, rozmawiając o swoich życiowych doświadczeniach i marzeniach. Stopniowo budzi się między nimi uczucie, które staje się coraz trudniejsze do ukrycia.

Jednak w miarę jak proces sądowy nabiera tempa, Susan zaczyna zdawać sobie sprawę, że może narazić swoją karierę i reputację, jeśli ujawni swoje uczucia do Nicka. Musi podjąć trudną decyzję między miłością a swoją pracą.

Czy Susan i Nick będą w stanie pogodzić swoje uczucia z wymaganiami zawodu prawnika? Czy “Miłość Gwarantowana” okaże się oszustwem czy też przyniesie im prawdziwe szczęście? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w filmie “Miłość Gwarantowana”.

Obsada aktorska w filmie „Miłość gwarantowana”

Aktorzy:

 • Rachael Leigh Cook jako Susan Whitaker
 • Damon Wayans Jr. jako Nick Evans
 • Heather Graham jako Tamara Taylor
 • Jed Rees jako Bill Jones
 • Lisa Durupt jako Denise
 • Brendan Taylor jako Gideon
 • Christian Sloan jako Prawnik Bro
 • Quynh Mi jako Rita Wu
 • Sebastian Billingsley-Rodriguez jako Oliver

Gdzie obejrzeć cały film Miłość gwarantowana online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Miłość gwarantowana”

 • Samochód Susan to Volkswagen Karmann Ghia z około 1972 roku.
 • Kiedy Susan przechodzi obok cumujących łodzi, można zobaczyć łódź oznaczoną jako NCC-1701 w tle, co jest oznaczeniem dla statku Enterprise w Star Trek.
 • Zarówno Rachael Leigh Cook, jak i Damon Wayans Jr są leworęczni.
 • Łódź w porcie, pod koniec filmu, nosi nazwę NCC-1701, znanej również jako Enterprise w serialu Star Trek.

Podsumowanie

Film “Miłość gwarantowana” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie ma ocenę 5,3, na IMDb 5,6, a na TMDb 6,4. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu – komedię romantyczną – można przypuszczać, że ten film może przypaść do gustu osobom lubiącym lekkie, przyjemne produkcje z elementami romantycznymi. Osoby, które cenią sobie humor i chcą się pośmiać mogą również znaleźć coś dla siebie w tym filmie.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej wymagających widzów, “Miłość gwarantowana” może okazać się zbyt prostolinijny i przewidywalny. Jeśli ktoś nie jest fanem komedii romantycznych lub nie przepada za tego typu produkcjami, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Miłość gwarantowana” to komedia romantyczna o średnich ocenach na różnych stronach. Może przypaść do gustu osobom lubiącym lekkie i przyjemne filmy z elementami romantycznymi oraz humorystycznymi. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś więcej od fabuły lub nieprzepadających za komediami romantycznymi, ten film może nie być odpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo