Konto Premium

Milczenie Owiec cały film

Konto Premium

Milczenie Owiec – Cały Film

Milczenie Owiec to kultowy film kryminalny, który swoją premierę miał w 1991 roku. Film ten jest uważany za jeden z najlepszych filmów w historii kina i jest często wymieniany wśród największych filmów thrillerów wszech czasów.

Opis fabuły

W filmie Milczenie Owiec, psychopata porywa i morduje młode kobiety na południowym zachodzie. FBI wysyła agentkę Clarice Starling (Jodie Foster) na wywiad z uwięzionym więźniem, który może dostarczyć psychologicznych wskazówek i tropów do kolejnych działań zabójcy. Więzień, psychiatryk, dr Hannibal Lecter (Anthony Hopkins) jest genialnym mordercą-kanibalem, który pomaga Agentce Starling, jeśli ona będzie karmić jego chorą ciekawość detalami ze swojego skomplikowanego życia. Ta pokręcona relacja zmusza Starling nie tylko do konfrontacji z jej psychicznymi demonami, ale prowadzi również do spotkania twarzą w twarz z szalonym, ohydnym mordercą, inkarnacją zła tak potężnym, że nie będzie miała odwagi – ani siły – by go zatrzymać!

Obsada

W filmie Milczenie Owiec wystąpili takie gwiazdy jak Jodie Foster, Anthony Hopkins i Scott Glenn. Wszyscy oni zagrali świetne role, a ich występy zostały docenione przez krytyków filmowych i widzów na całym świecie.

Nagrody

Milczenie Owiec zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym 5 Oscarów, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepszą aktorkę, najlepszy scenariusz oryginalny i najlepsze efekty specjalne.

Podsumowanie

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś Milczenie Owiec – cały film, to jest to świetna okazja, aby to zrobić.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo