Konto Premium

Między dwoma światami cały film

Konto Premium

Między dwoma światami – opis fabuły

Ceniona pisarka Marianne Winkler (w tej roli gwiazda francuskiego kina Juliette Binoche) swą najnowszą książkę planuje poświęcić sytuacji społecznej na północy Francji, będącej następstwem globalnego kryzysu ekonomicznego. Chcąc poznać problem od podszewki, kobieta udaje się do portowego Caen, gdzie incognito zatrudnia się jako sprzątaczka.

Im bardziej zagłębia się w świat ciężkiej, słabo płatnej pracy, tym więcej dowiaduje się o życiu ludzi, którzy imając się różnych tymczasowych zajęć, desperacko próbują związać koniec z końcem. Niepewność zatrudnienia, brak ubezpieczenia i lęk przed tym, co przyniesie jutro, to tylko niektóre z problemów, jakim musi stawić czoła spora grupa francuskich obywateli, o których system najwyraźniej zapomniał.

Obsada aktorska w filmie „Między dwoma światami”

Aktorzy:

 • Juliette Binoche jako Marianne Winckler
 • Hélène Lambert jako Chrystèle
 • Louise Pociecka jako Louise
 • Steve Papagiannis jako Steve
 • Aude Ruyter jako Lucie
 • Jérémy Lechevallier jako Eric
 • Kévin Maspimby jako Kévin
 • Faïçal Zoua jako Faïçal
 • Arnaud Duval jako Pan Mathieu

Gdzie obejrzeć cały film Między dwoma światami online

Film można obejrzeć na serwisie VOD o nazwie Player+. Player+ to platforma streamingowa oferująca szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i innych treści. Serwis ten jest dostępny dla abonentów Canal+, którzy mają możliwość korzystania z bogatej biblioteki filmowej i oglądania najnowszych produkcji. Player+ zapewnia wysoką jakość transmisji oraz możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety. Dodatkowo, serwis oferuje funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość tworzenia listy ulubionych filmów oraz dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo.

Ciekawe informacje o „Między dwoma światami”

 • Burmistrz Ouistreham i Brittany Ferries sprzeciwił się filmowaniu w terminalu promowym w Ouistreham.
 • Oryginalne dzieło literackie: “Le Quai de Ouistreham”, esej autorstwa Florence Aubenas, Editions de l’Olivier, Paryż, 2010, 276 stron, ISBN: 978-2879296777.
 • Francuska wiza nr 148749.

Podsumowanie

Film “Między dwoma światami” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,8, na IMDb i TMDb – 6,9. Te oceny wskazują na to, że film jest przeciętny lub nieco powyżej przeciętnej.

Jako dramat, “Między dwoma światami” może przypaść do gustu osobom, które lubią filmy o głębokich emocjach i refleksji nad życiem. Film prawdopodobnie porusza tematy związane z ludzkimi relacjami, wyborami i trudnościami, z którymi spotykamy się w codziennym życiu. Dla osób poszukujących filmów o głębszym przesłaniu i zastanawiających się nad sensami istnienia, ten film może być interesujący.

Jednakże, dla osób preferujących dynamiczne akcje i wciągające fabuły, “Między dwoma światami” może okazać się zbyt wolny i nudny. Jeśli oczekujesz filmu pełnego zwrotów akcji i napięcia, to ten film może Cię rozczarować.

Podsumowując, “Między dwoma światami” to dramat o przeciętnych ocenach na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Film ten może przypaść do gustu osobom szukającym filmów o głębszych emocjach i refleksji nad życiem, jednak dla tych, którzy preferują dynamiczne akcje i wciągające fabuły, może okazać się zbyt wolny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo