Konto Premium

Menu cały film

Konto Premium

Menu – Zaskakujący Horror

Menu to nowy film gatunku horror i thriller, którego premiera odbyła się 17 listopada 2022 roku. Film został wyprodukowany przez Gary Sanchez Productions, TSG Entertainment, Hyperobject Industries oraz Searchlight Pictures, a jego budżet wyniósł 35 milionów dolarów.

Fabuła

Głównymi bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy postanawiają odwiedzić ekskluzywną restaurację na odległej wyspie. Jednak ich wyjazd nie przebiega tak, jak sobie tego spodziewali. Wszyscy goście są zmuszeni uczestniczyć w serii zaskakujących niespodzianek, które stają się coraz bardziej przerażające i szokujące. Okazuje się, że w menu nie ma tylko jedzenia, ale także coś o wiele bardziej przerażającego.

Ocena krytyków i publiczności

Choć film Menu dopiero co wszedł na ekrany kin, to już zdobył dużą popularność wśród widzów. Zdaniem krytyków, film ten to połączenie horroru, thrillera i czarnej komedii, który dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Film oceniany jest na poziomie 7,2 na portalu IMDb.

Cały film Menu

Wiele osób poszukuje obecnie w Internecie sposobu na obejrzenie filmu Menu w całości. Niestety, film ten dopiero co wszedł na ekrany kin, więc nie jest jeszcze dostępny w sieci. Jednakże, gdy tylko film zostanie udostępniony online, będziemy mogli go obejrzeć za pośrednictwem platform streamingowych.

Podsumowanie

Film Menu to horror i thriller, który z pewnością dostarczy widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Choć jeszcze nie jest dostępny w sieci, to już teraz cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Dzięki połączeniu horroru, thrillera i czarnej komedii, film ten zapewni wiele chwil strachu, ale także zabawy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo