Konto Premium

Meg 2: Głębia cały film

Konto Premium

Meg 2: Głębia – Nowy horror akcji od Ben Wheatley

28 lipiec 2023 – Już niedługo na ekranach kin zagoszczą przerażające stworzenia morskie w filmie “Meg 2: Głębia”. Reżyserem tego oczekiwanego obrazu jest Ben Wheatley, który samodzielnie odpowiada za całą produkcję. Premiera filmu zaplanowana jest na 2 sierpnia 2023 roku, a oryginalny tytuł brzmi “Meg 2: The Trench”.

“Meg 2: Głębia” to połączenie horroru i akcji, które przeniesie widzów w mroczny świat głębin oceanu. Film został wyprodukowany we współpracy między Chinami a USA, co gwarantuje niezwykłe połączenie kultury i talentów obu krajów.

Scenariusz filmu został napisany przez Deana Georgarisa i Ericha Hoebera, którzy zapewniają niezapomniane wrażenia i napięcie przez cały czas trwania filmu. “Meg 2: Głębia” ma trwać aż 116 minut, co daje wystarczająco dużo czasu na rozwinięcie fabuły i przedstawienie widzom pełnej gamy emocji.

Po sukcesie pierwszej części filmu “Meg” z 2018 roku, oczekiwania są ogromne. Ben Wheatley, znany ze swojego talentu w tworzeniu filmów grozy, obiecuje jeszcze większe i bardziej przerażające stworzenia morskie, które zapewnią niezapomniane chwile strachu i adrenaliny.

Premiera “Meg 2: Głębia” już niedługo, więc wszyscy fani horrorów i akcji powinni przygotować się na niezwykłą podróż w mroczne głębiny oceanu. Czy film spełni oczekiwania widzów? Przekonamy się już wkrótce!

Meg 2: Głębia – Fabuła

Nieznana fabuła. Kontynuacja filmu z 2018 roku, “The Meg”.

Obsada aktorska w filmie „Meg 2: Głębia”

Aktorzy:

  • Jason Statham jako Jonas Taylor
  • Jing Wu jako James “Mac” Mackreides
  • Skyler Samuels jako Meiying
  • Page Kennedy jako DJ

Ciekawe informacje o „Meg 2: Głębia”

  • Podczas rozmowy z portalem rozrywkowym DenOfGeek w kwietniu 2021 roku reżyser Ben Wheatley zasugerował, że w filmie może dojść do starcia Jasona Stathama z nie jednym, ale kilkoma gigantycznymi, prehistorycznymi rekinami.
  • The Meg 2 jest w przygotowaniu od października 2018 roku, praktycznie od momentu premiery pierwszego filmu. Wczesnym 2019 roku producent Lorenzo di Bonaventura potwierdził, że scenariusz jest w trakcie powstawania, a kontynuacja nabrała tempa w październiku 2020 roku, gdy ogłoszono, że reżyserem The Meg 2 będzie Ben Wheatley. Angielski twórca filmowy jest najlepiej znany z reżyserii horrorów takich jak Kill List (2011), Sightseers (2012) i In The Earth (2021). Wheatley eksplorował również inne gatunki filmowe w High-Rise (2015), Free Fire (2016) oraz adaptacji Rebecci z 2020 roku na platformie Netflix.
  • W kwietniu 2021 roku Jason Statham potwierdził, że wszystko w końcu układa się pod względem kontynuacji. Powiedział, że scenariusz jest gotowy i że zdjęcia powinny rozpocząć się w styczniu następnego roku.
  • Jeśli kontynuacja pozostanie wierna materiałowi źródłowemu (książkom), oryginalny Meg ma potomstwo między filmami. Tak się stało w pierwszej książce.
  • Akcja filmu rozgrywa się 4 lata po wydarzeniach z pierwszego filmu.

Podsumowanie

Film Meg 2: Głębia otrzymał różnorodne oceny na stronie Filmweb. Niektórzy widzowie ocenili go bardzo wysoko, inni natomiast nie byli tak zachwyceni. Gatunek filmu to horror i akcja, co sugeruje, że może przyciągnąć uwagę fanów tych gatunków. Jednakże, ze względu na brak informacji na temat fabuły, trudno jest dokładnie określić, dla kogo ten film może się spodobać. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś fanem horrorów i filmów akcji, warto dać mu szansę. Jeśli jednak nie przepadasz za tymi gatunkami lub oczekujesz czegoś innego, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo