Konto Premium

Meduza cały film

Konto Premium

Meduza – opis fabuły

Gang fanatycznych młodych kobiet bije i “nawraca” inne kobiety, które uważają za zbyt grzeszne. Mariana i Michele, dwa “skarby” wspólnoty, dokładają wszelkich starań, aby udowodnić sobie i światu, że ich droga jest jedyną właściwą. Jednak w końcu odkrywają – nie bez bólu – że jedynym sposobem, aby stać się sobą, jest uwolnienie swoich umysłów i ciał od ścisłej kontroli obłudnej kliki.

Obsada aktorska w filmie „Meduza”

Aktorzy:

  • Mari Oliveira jako Mariana
  • Lara Tremouroux jako Michele
  • Joana Medeiros jako Karen
  • Felipe Frazão jako Lucas
  • Bruna G jako Clarissa
  • Bruna Linzmeyer jako Melissa
  • Thiago Fragoso jako Pastor Guilherme
  • Carol Romano jako Vivian
  • Fernanda Lasevitch jako Rita

Gdzie obejrzeć cały film Meduza online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także wiele innych popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do wielu filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ oferuje zarówno polskie produkcje, jak i zagraniczne hity. Serwis ten jest dostępny w Polsce i oferuje różne pakiety subskrypcji, umożliwiające oglądanie treści bez reklam.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, takich jak filmy, seriale, programy telewizyjne i transmisje sportowe. Serwis ten jest dostępny w Polsce i oferuje różne pakiety subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści online na różnych urządzeniach.

Podsumowanie

Film “Meduza” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,8, a na TMDb 6. Jest to horror, który może przyciągnąć uwagę niektórych widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Osoby lubiące dreszczyk emocji i napięcie mogą być zainteresowane tym filmem. Jednak dla tych, którzy nie przepadają za straszakami i nie lubią oglądać filmów z elementami grozy, “Meduza” może okazać się mniej atrakcyjny. Ostateczna decyzja, czy ten film przypadnie do gustu czy nie, zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo