Konto Premium

Masz ci los cały film

Konto Premium

Wyścig po fortunę

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

Obsada aktorska w filmie „Masz ci los”

Aktorzy:

  • Izabela Kuna jako Halina
  • Robert Wabich jako Krzysztof
  • Sonia Bohosiewicz jako Dorota
  • Rafał Rutkowski jako Leszek
  • Iwona Bielska jako Sąsiadka Leokadia Iwańska
  • Marian Dziędziel jako Ksiądz
  • Piotr Głowacki jako Adam
  • Mikołaj Grabowski jako Dziadek Józef Bednarski
  • Michał Sikorski jako Przemek

Podsumowanie

Film “Masz ci los” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,0, na IMDb 5,6, a na TMDb 5,2. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jako komedia, “Masz ci los” może przyciągnąć widzów, którzy lubią lekkie i zabawne produkcje. Jeśli lubisz humor oparty na absurdalnych sytuacjach i komicznych dialogach, ten film może być dla ciebie. Może też przyciągnąć fanów aktorów występujących w filmie, jeśli są oni popularni i cenieni przez publiczność.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za komediami lub preferujesz bardziej wysublimowane formy humoru, ten film może cię rozczarować. Również jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej złożonych postaci, “Masz ci los” może nie spełnić twoich oczekiwań.

Podsumowując, “Masz ci los” to komedia o kontrowersyjnych ocenach. Może przyciągnąć widzów lubiących lekkie i absurdalne produkcje, ale może też nie przypadną do gustu tym, którzy preferują bardziej wysublimowany humor lub głębsze fabuły.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo