Konto Premium

Mamy tu ducha cały film

Konto Premium

Mamy tu ducha – nowa familijna komedia od Netflix

Mamy tu ducha (ang. We Have a Ghost) to nowa familijna komedia fantasy w reżyserii Christophera Landona, znanego m.in. z filmów Happy Death Day i Freaky. Film opowiada historię rodziny, która odkrywa, że w ich nowym domu jest nawiedzony przez ducha o imieniu Ernest. Gdy Kevin i Ernest zaczynają badać przeszłość ducha, zostają gwiazdami mediów społecznościowych. Jednak ich działania budzą zainteresowanie CIA.

Opis fabuły

Kevin i jego rodzina przeprowadzają się do nowego domu. Wkrótce okazuje się, że ich dom jest nawiedzony przez ducha o imieniu Ernest. Kevin i Ernest zaczynają badać przeszłość ducha, a ich działania zostają zauważone przez media społecznościowe. Ich popularność rośnie z dnia na dzień, ale kiedy CIA zaczyna się nimi interesować, sytuacja zaczyna się komplikować.

Główne role i produkcja

W filmie występują takie gwiazdy jak Anthony Mackie, Jennifer Coolidge, czy David Duchovny. Mamy tu ducha to produkcja należąca do Netflix, a za produkcję odpowiada Temple Hill Entertainment.

Premiera i recenzje

Premiera filmu Mamy tu ducha odbyła się 24 lutego 2023 roku na platformie Netflix. Film spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków, ale z pewnością przyciągnął uwagę widzów ze względu na swoją obsadę i ciekawą fabułę.

Mamy tu ducha – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć film Mamy tu ducha, możesz zrobić to na platformie Netflix. Obecnie (stan na marzec 2023 roku) film jest dostępny w całości na platformie streamingowej Netflix.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo