Konto Premium

Małżeństwo na punkty cały film

Konto Premium

Małżeństwo na punkty – komedia romantyczna z Argentyny

Małżeństwo na punkty to argentyńska komedia romantyczna, której jedynym reżyserem jest Sebastián De Caro. Film, zatytułowany oryginalnie ‘Matrimillas’, miał swoją premierę 7 grudnia 2022 roku.

Scenariusz do produkcji został napisany przez Gabriela Korenfelda i Rocio Blanco, a czas trwania filmu wynosi 101 minut.

Fabuła skupia się na nietypowej historii miłosnej, która rozgrywa się w Argentynie. Film obiecuje nie tylko humor i romantyzm, ale także ciekawe spojrzenie na temat małżeństwa i relacji partnerskich.

Premiera filmu odbyła się już w grudniu 2022 roku, jednak warto nadal śledzić jego losy, ponieważ może on zdobyć popularność również poza granicami Argentyny.

Małżeństwo na punkty

Para młodych rodziców przeżywa kryzys. Wygląda na to, że wyczerpali już wszystkie możliwości rozwiązania problemów małżeńskich. Jako ostatniej deski ratunku chwytają się aplikacji, która daje (lub zabiera) punkty za każdy miły gest wobec drugiej osoby. Na początku wydaje się, że jest to rozwiązanie, na które czekali, dopóki obsesja na punkcie gromadzenia punktów i walka o niezależność nie wymykają się spod kontroli.

Obsada aktorska w filmie „Małżeństwo na punkty”

Aktorzy:

  • Luisana Lopilato jako Belen
  • Juan Minujín jako Fede
  • Cristina Castaño jako Milan
  • Santiago Gobernori jako Renato
  • Julian Lucero jako Gonza
  • Andrea Rincon jako Juana
  • Vicente Archain jako Toto
  • Aylen Malisani jako Mica

Gdzie obejrzeć cały film Małżeństwo na punkty online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Ciekawe informacje o „Małżeństwo na punkty”

  • Kod QR na tyle karty pokazanej w restauracji to dziwne umieszczenie produktu, z adresem URL dostawcy plastikowych kart.

Podsumowanie

Film “Małżeństwo na punkty” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,2. Te oceny sugerują, że film może być dość kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jednakże, jako komedia romantyczna, “Małżeństwo na punkty” może przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne historie miłosne. Dla tych widzów film może być doskonałą rozrywką, pełną humoru i romantycznych perypetii.

Z drugiej strony, dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej skomplikowanych fabuł, “Małżeństwo na punkty” może okazać się zbyt prostolinijne i przewidywalne. Osoby nieprzekonane do komedii romantycznych mogą również nie znaleźć w nim nic interesującego.

Podsumowując, “Małżeństwo na punkty” to film, który może przypaść do gustu fanom lekkich komedii romantycznych, ale niekoniecznie spełni oczekiwania widzów poszukujących czegoś bardziej ambitnego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo