Konto Premium

Małe szczęścia cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Małe szczęścia”

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (w tej roli niezrównana Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci.

Coś jednak zburzy spokój tej czwórki. Pewnego wieczoru podczas kolacji Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się także spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze.

Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć? Film “Małe szczęścia” opowiada o drodze do spełnienia marzeń, odkrywaniu swojego talentu i konfrontacji z własnymi lękami i wątpliwościami. Czy Lea, Karine i ich mężowie będą w stanie pogodzić się z nową rzeczywistością i odnaleźć prawdziwe małe szczęścia?

Obsada aktorska w filmie „Małe szczęścia”

Aktorzy:

  • Vincent Cassel jako Marc Seyriey
  • Bérénice Bejo jako Léa Monteil
  • Florence Foresti jako Karine Léger
  • François Damiens jako Francis Léger
  • Daniel Cohen jako Paul
  • Constance Labbé jako Stéphanie
  • Romain Cottard jako Sylvain
  • François-Eric Gendron jako Dyrektor wydawnictwa
  • Bruno Gouery jako Kelner w restauracji

Gdzie obejrzeć cały film Małe szczęścia online

1. Canal +: Film można obejrzeć na platformie Canal +, która jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i dokumentalnych. Canal + jest znany z wysokiej jakości treści oraz ekskluzywnych produkcji.

2. Canal + Premiery: Ten serwis VOD to część oferty Canal +, gdzie można oglądać najnowsze premiery filmowe. Jest to idealne miejsce dla kinomaniaków, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi produkcjami.

3. Play Now: Play Now to platforma VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Serwis umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych na różnych urządzeniach. Play Now jest dostępny dla abonentów Play, którzy mogą korzystać z bogatej biblioteki treści.

4. Polsat: Polsat to popularna stacja telewizyjna w Polsce, która oferuje również usługę VOD. Na platformie Polsat można znaleźć filmy, seriale i programy telewizyjne emitowane na antenie stacji. Jest to dobre miejsce dla fanów polskich produkcji.

5. Kino pod Baranami: Kino pod Baranami to niezależne kino w Krakowie, które ma również swoją platformę VOD. Serwis oferuje szeroki wybór filmów artystycznych, dokumentalnych i klasycznych. Kino pod Baranami jest znane z promowania kultury filmowej i organizowania festiwali.

6. Moje Ekino: Moje Ekino to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Platforma umożliwia oglądanie treści zarówno za darmo, jak i po opłaceniu abonamentu. Moje Ekino jest znane z dużej biblioteki filmowej i regularnego aktualizowania swojej oferty.

7. vod_warszawa: vod_warszawa to platforma VOD, która skupia się na promowaniu polskich produkcji filmowych. Serwis oferuje filmy, seriale i dokumenty związane z Warszawą i polską kulturą. Jest to dobre miejsce dla miłośników kinematografii polskiej.

8. Chili: Chili to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje filmy i seriale z różnych krajów. Platforma umożliwia wynajem lub zakup treści w formie cyfrowej. Chili jest znane z szerokiej gamy filmów dostępnych w różnych językach i gatunkach.

Podsumowanie

Film “Małe szczęścia” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,2, na IMDb 6,1, a na TMDb 5,8. Jest to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób, które lubią lekkie i zabawne filmy, “Małe szczęścia” może być idealnym wyborem. Komediowe elementy i humor obecne w filmie mogą dostarczyć rozrywki i uśmiechu. Osoby ceniące sobie prostą i przyjemną rozrywkę mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej ambitne i głębokie filmy, “Małe szczęścia” może okazać się zbyt banalne. Brak informacji na temat fabuły utrudnia dokładniejsze określenie, ale jeśli szukasz czegoś bardziej wymagającego intelektualnie, ten film może Cię zawieść.

Podsumowując, “Małe szczęścia” to komedia o różnych ocenach. Może przypaść do gustu osobom poszukującym lekkiej rozrywki, ale niekoniecznie spełni oczekiwania tych, którzy preferują bardziej ambitne produkcje.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo