Konto Premium

Mała mama cały film

Konto Premium

Mała mama – opis fabuły

Film “Mała mama” opowiada historię ośmioletniej Nelly, która przypadkowo spotyka dziewczynkę, która jest łudząco podobna do jej matki. To niezwykłe zdarzenie staje się punktem wyjścia do opowieści o przyjaźni, która potrafi przekroczyć pokoleniowe bariery i jednocześnie jest studium siły dziecięcej wyobraźni.

Reżyserka Céline Sciamma, znana z nagrodzonego w Cannes filmu “Portret kobiety w ogniu”, w swoim najnowszym dziele porusza temat przepracowywania żałoby, gdyż bohaterowie poznawani są w momencie odejścia nestorki rodziny. Jednak głównym tematem filmu jest niezwykła czułość rodzinnych relacji oraz ciekawość świata, którą młodziutka Nelly zaraża wszystkich wokół siebie.

Obsada aktorska w filmie „Mała mama”

Aktorzy:

 • Joséphine Sanz jako Nelly
 • Gabrielle Sanz jako Marion
 • Nina Meurisse jako Matka
 • Stéphane Varupenne jako Ojciec
 • Margot Abascal jako Babcia
 • Flores Cardo jako Rezydentka domu opieki
 • Josée Schuller jako Rezydentka domu opieki
 • Guylène Péan jako Rezydentka domu opieki

Gdzie obejrzeć cały film Mała mama online

Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe. Canal + to znana i renomowana stacja telewizyjna, która specjalizuje się w emitowaniu filmów i programów rozrywkowych. Serwis Canal + Premiery oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków, w tym również produkcje polskie i zagraniczne.

Nowe Horyzonty VOD: Film można obejrzeć na platformie Nowe Horyzonty VOD. Jest to serwis VOD prowadzony przez Nowe Horyzonty Film Festival, jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce. Serwis oferuje szeroki wybór filmów artystycznych, niezależnych i eksperymentalnych. Jest to idealne miejsce dla miłośników kina niekonwencjonalnego i poszukujących nowych doświadczeń filmowych.

Kino pod Baranami: Film można obejrzeć w Kinie pod Baranami. Jest to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce, mieszczące się w Krakowie. Kino pod Baranami specjalizuje się w prezentowaniu filmów artystycznych, niezależnych i klasycznych. Jest to miejsce spotkań dla miłośników kina, które organizuje również liczne festiwale filmowe i pokazy specjalne.

Moje Ekino: Film można obejrzeć na platformie Moje Ekino. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali z różnych gatunków. Moje Ekino umożliwia oglądanie filmów w wysokiej jakości i bez reklam. Serwis posiada również funkcję personalizacji, która pozwala dostosować ofertę filmową do preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Mała mama”

 • Céline Sciamma pełniła funkcję kostiumografki, scenarzystki i reżyserki filmu, tak jak zrobiła to w przypadku filmu “Girlhood” (2014).
 • Nelly i Marion odbywają podróż łodzią, aby odwiedzić “Pyramide de l’Ax Majeur”, słynną atrakcję sztuki publicznej znajdującą się w Cergy we Francji.
 • Tytuł przekłada się na język angielski jako “Mała mama”.

Podsumowanie

Film “Mała mama” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 7,0, na IMDb 7,4, a na TMDb 7,2. Jest to dramatyczny i psychologiczny film, który może przyciągnąć uwagę niektórych widzów.

Dla osób zainteresowanych głębokimi emocjami i refleksyjnymi historiami, “Mała mama” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie porusza ważne tematy i skupia się na psychologicznych aspektach postaci. Może to być film dla tych, którzy lubią produkcje, które pobudzają do myślenia i analizowania ludzkich zachowań.

Jednakże, dla osób szukających czegoś bardziej lekkiego i rozrywkowego, “Mała mama” może nie być odpowiednim wyborem. Film prawdopodobnie nie oferuje dużo akcji ani humoru, co może nie przyciągać pewnej grupy widzów.

Podsumowując, “Mała mama” to dramatyczny i psychologiczny film, który może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych głębszymi emocjami i refleksyjnymi historiami. Jednakże, dla tych szukających czegoś bardziej lekkiego i rozrywkowego, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo