Konto Premium

Major Grom: Doktor Plagi cały film

Konto Premium

Major Grom: Doktor Plagi – Opis fabuły

Dzielny policjant major Grom, gromi w rodzinnym Sankt-Petersburgu wszelkie szumowiny, które szukają łatwego i lekkiego życia cudzym kosztem.

W filmie “Major Grom: Doktor Plagi” śledzimy historię tytułowego bohatera, który jest nieustraszonym policjantem walczącym z przestępczością w Sankt-Petersburgu. Major Grom jest znany ze swojej niezłomnej postawy i determinacji w zwalczaniu wszelkich form zła.

Jednak miasto zostaje ogarnięte przez tajemniczego i bezwzględnego mordercę, znanego jako Doktor Plaga. Ten psychopata zaczyna siać spustoszenie, eliminując kolejne osoby na swojej drodze. Major Grom postanawia stanąć do walki z tym niebezpiecznym przeciwnikiem i odkryć jego tożsamość.

W trakcie dochodzenia major Grom odkrywa, że Doktor Plaga ma szerokie koneksje wśród wpływowych ludzi w mieście. Z pomocą swojego oddziału oraz niezależnej dziennikarki, major Grom rozpoczyna pełną napięcia i akcji misję, aby powstrzymać Doktora Plagę przed dalszym siaństwem zła.

Fabuła filmu “Major Grom: Doktor Plagi” skupia się na nieustępliwej walce między bohaterem a złoczyńcą, w której stawką jest życie wielu niewinnych ludzi. Czy major Grom zdoła powstrzymać Doktora Plagę i przywrócić spokój do Sankt-Petersburga? Odpowiedź na to pytanie odkryjemy podczas pełnej akcji i emocji podróży przez mroczne ulice miasta.

Obsada aktorska w filmie „Major Grom: Doktor Plagi”

Aktorzy:

 • Tikhon Zhiznevskiy jako Igor Grom
 • Aleksandr Seteykin jako Dima Dubin
 • Lyubov Aksyonova jako Yulia Pchelkina
 • Aleksey Maklakov jako Inspektor Fyodor Prikopenko
 • Dmitriy Chebotarev jako Oleg Volkov
 • Oleg Chugunov jako Aleksey Makarov
 • Mikhail Evlanov jako Evgeniy Sterlkov
 • Sergei Goroshko jako Sergei Razumovskiy
 • Vitaliy Khaev jako Albert Bekhtiev

Gdzie obejrzeć cały film Major Grom: Doktor Plagi online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Major Grom: Doktor Plagi”

 • Pierwszy rosyjski film oparty na prawdziwej serii komiksowej “Bubble Comics”.
 • Tytuł można alternatywnie przetłumaczyć jako Major Thunder: Doktor Dżuma. Główny bohater, Igor Grom (grom oznacza piorun po rosyjsku), ma stopień majora policji, a antagonistą jest Doktor Dżuma, którego kostiumy i działania są inspirowane tą historyczną postacią.

Podsumowanie

Film “Major Grom: Doktor Plagi” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,0, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,7. Te oceny sugerują, że film jest przeciętny lub nieco powyżej przeciętnej.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu – akcję, można przypuszczać, że ten film może przyciągnąć fanów tego gatunku. Osoby lubiące dynamiczne sceny akcji, widowiskowe efekty specjalne i napięcie będą mogły znaleźć coś dla siebie w “Major Grom: Doktor Plagi”. Film może również zainteresować fanów komiksów lub adaptacji komiksowych, ponieważ jest oparty na rosyjskiej serii komiksowej.

Jednak dla osób oczekujących głębszej fabuły, rozbudowanych postaci i bardziej złożonych tematów, ten film może być rozczarowujący. Oceny sugerują, że “Major Grom: Doktor Plagi” nie wyróżnia się szczególnie pod względem jakości czy oryginalności.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem filmów akcji i lubisz prostą rozrywkę bez zbytniego zastanawiania się nad fabułą czy postaciami, to “Major Grom: Doktor Plagi” może być dla Ciebie. Jednak jeśli oczekujesz czegoś więcej od filmu, być może warto poszukać innych produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo