Konto Premium

Magnezja cały film

Konto Premium

Magnezja – opis fabuły

Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra).

Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, zwykły pech i dwa trupy, by cała misterna intryga została zagrożona.

A to zaledwie początek kłopotów, gdyż do miasteczka przybywa właśnie obdarzona genialnym zmysłem śledczym inspektor Stanisława Kochaj (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem!

Obsada aktorska w filmie „Magnezja”

Aktorzy:

  • Dawid Ogrodnik jako Albert Hudini
  • Mateusz Kościukiewicz jako Albin Hudini
  • Maja Ostaszewska jako Rża Lewenfisz
  • Borys Szyc jako Zbroja Lewenfisz
  • Małgorzata Gorol jako Lila Lewenfisz
  • Andrzej Chyra jako Lew Alińczuk
  • Magdalena Boczarska jako Helena
  • Andriej Bagirow jako Feliks Alińczuk
  • Bartosz Bielenia jako Erwin

Gdzie obejrzeć cały film Magnezja online

1. Netflix: Netflix to popularna platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Posiada bogatą bibliotekę treści, w tym wiele oryginalnych produkcji. Serwis oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach.

2. Canal + Premiery: Canal + Premiery to polski serwis VOD oferowany przez platformę Canal+. Znajdują się tam najnowsze premiery filmowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Serwis umożliwia oglądanie filmów na żądanie, a także dostęp do kanałów telewizyjnych Canal+.

3. Play Now: Play Now to serwis VOD oferowany przez polskiego operatora telekomunikacyjnego Play. Zapewnia dostęp do szerokiej gamy filmów, seriali i programów telewizyjnych. Play Now oferuje również opcję wynajmu lub zakupu filmów na życzenie.

4. Rakuten: Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje filmy i programy telewizyjne w formacie HD i 4K. Serwis umożliwia zarówno darmowe oglądanie reklamowe, jak i płatne wypożyczenie lub zakup treści. Rakuten TV jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

5. Chili: Chili to włoski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis umożliwia zarówno wypożyczenie, jak i zakup treści na życzenie. Chili jest dostępne w wielu krajach europejskich, w tym również w Polsce.

Podsumowanie

Film “Magnezja” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 5,6, a na TMDb 5,4. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim widzom.

“Magnezja” to dramatyczny film gangsterski, który może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych tego typu historiami. Osoby lubiące filmy o przestępczości, napięciu i konfliktach mogą znaleźć w nim coś interesującego. Jednakże, dla tych, którzy preferują lżejsze tematy lub nie są zainteresowani światem gangsterskim, ten film może okazać się mniej atrakcyjny.

Podsumowując, “Magnezja” to film dla osób poszukujących dramatycznych historii związanych z przestępczością. Dla fanów tego gatunku może być to interesująca propozycja, jednak dla innych widzów może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo