Konto Premium

Magic Mike XXL cały film

Konto Premium

Magic Mike XXL – pełny film

Opis fabuły

„Magic Mike XXL” to amerykańska komedia-dramat, która stanowi kontynuację filmu „Magic Mike” z 2012 roku. Akcja filmu rozgrywa się trzy lata po zakończeniu kariery striptizera przez Mike’a, który wciąż nie potrafi się odnaleźć w swoim życiu. Pozostali członkowie zespołu Kings of Tampa również są gotowi skończyć z tańcem, ale chcą to zrobić w swoim stylu – wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz z wielką pompą i zaprosić na scenę legendarnego Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

Obsada

W rolach głównych w filmie występują Channing Tatum jako Magic Mike, Matt Bomer jako Ken, Joe Manganiello jako Big Dick Richie, Kevin Nash jako Tarzan, Adam Rodriguez jako Tito, Gabriel Iglesias jako Tobias i Jada Pinkett Smith jako Rome.

Reżyseria

Reżyserem „Magic Mike XXL” jest Gregory Jacobs, który był także producentem pierwszej części filmu.

Odbiór

Film spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków, jednak odniósł duży sukces komercyjny, zarabiając ponad 117 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 14,8 miliona dolarów.

Cały film

Jeśli chcesz zobaczyć „Magic Mike XXL” w całości, możesz to zrobić na platformach VOD takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Przed obejrzeniem upewnij się, że wybrałeś legalne źródło, które posiada prawa do dystrybucji filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo