Konto Premium

Mad Max: Na drodze gniewu cały film

Konto Premium

Mad Max: Na drodze gniewu – jak obejrzeć cały film?

Mad Max: Na drodze gniewu to film akcji, przygodowy oraz science fiction, wyprodukowany przez australijskie studio Kennedy Miller Productions oraz amerykańskie wytwórnie Village Roadshow Pictures, Warner Bros. Pictures oraz RatPac Entertainment. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Miller. Film zadebiutował w 2015 roku i od razu zdobył uznanie widzów oraz krytyków.

Opis fabuły

Film rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie główny bohater, Max Rockatansky (Tom Hardy) szuka sposobu na przetrwanie w świecie po wojnie nuklearnej. Jego losy splatają się z Imperatorką Furiosą (Charlize Theron), która ucieka z Cytadeli, sterroryzowanej przez Immortana Joe’a, w poszukiwaniu wolności. Wraz z grupą uciekinierów przemierzają pustynne tereny Wasteland, gdzie toczą się wysokooktanowe walki o przeżycie.

Jak obejrzeć cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Mad Max: Na drodze gniewu, możesz skorzystać z różnych platform streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, czy HBO Go. Wystarczy wykupić abonament na wybranej platformie i wyszukać film w katalogu. Możesz również kupić film w formacie DVD lub Blu-ray w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Mad Max: Na drodze gniewu to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom kina akcji oraz postapokaliptycznych historii. Bogata fabuła oraz świetna gra aktorska to gwarancja wspaniałego seansu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo