Konto Premium

Łowca Androidów cały film

Konto Premium

Blade Runner – kultowy film science fiction, który warto zobaczyć

Blade Runner to klasyczny film science fiction, który zyskał miano kultowego. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, a w rolach głównych występują Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young i Daryl Hannah. Premiera filmu miała miejsce w 1982 roku i od tamtej pory Blade Runner zdobył wiele nagród oraz uznanie krytyków i widzów na całym świecie.

Film opowiada historię Ricka Deckarda (Harrison Ford), łowcy androidów, zwanych replikantami, którzy są produkowani do niebezpiecznych zadań i kolonizacji planet. Po buncie replikantów na kolonii pozaziemskiej, zostali oni zakazani na Ziemi. Replikanci, którzy byli wyposażeni w uczucia, muszą przedłużać swoje życie i unikać detektywów, którzy mają za zadanie ich znalezienie i zniszczenie.

Blade Runner to film o wyjątkowej atmosferze, która przyciąga widzów swoim klimatem i niezapomnianą muzyką Vangelisa. Obraz przedstawia postapokaliptyczny świat, gdzie neonowe reklamy, dymiące kanały i spalonych samochodów są na porządku dziennym. Wizualna strona filmu zachwyca widza, a jego uniwersum jest bardzo rozbudowane i fascynujące.

Jeśli jesteś fanem filmów science fiction, Blade Runner to film, który koniecznie powinieneś zobaczyć. Zobaczysz w nim przemyślane postacie, oryginalną fabułę, oraz atmosferę, która na długo zapadnie Ci w pamięć. Jeśli chcesz obejrzeć Blade Runner cały film, możesz poszukać go w serwisach VOD.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo