Konto Premium

Lingui cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Lingui”

Amina mieszka na rozpalonych słońcem przedmieściach stolicy Czadu, Ndżameny, gdzie samotnie wychowuje piętnastoletnią Marię. Każdy dzień jest walką o to, by los córki był lepszy od tego, który stał się udziałem jej matki, ciężko pracującej na kruchą stabilizację. Ale jeden dzień i jedna wiadomość wystarczą, by świat bohaterek runął jak domek z kart. Słowo „lingui” oznacza w Czadzie „więź” – ze wspólnotą, z najbliższymi. Relację, z której wynika wzajemna troska i odpowiedzialność. Film Harouna z niezwykłą empatią portretuje solidarność rodzącą się pomiędzy bohaterkami zmuszonymi walczyć o swoją godność.

Obsada aktorska w filmie „Lingui”

Aktorzy:

  • Achouackh Abakar Souleymane jako Amina
  • Rihane Khalil Alio jako Maria
  • Youssouf Djaoro jako Brahim
  • Briya Gomdigue jako Fanta
  • Saleh Sambo jako Imam
  • Hadje Fatime N’Goua jako Położna
  • Hamid Khayar jako Dr Adoum

Gdzie obejrzeć cały film Lingui online

HBO Max: HBO Max to platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści HBO, a także wiele innych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Canal + Premiery: Canal + Premiery to usługa VOD oferowana przez Canal +. Dostępna jest dla abonentów Canal + i umożliwia oglądanie najnowszych filmów i seriali. Platforma oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych Canal +.

Player+: Player+ to polska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Platforma jest dostępna na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety i telewizory.

Play Now: Play Now to usługa VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Umożliwia ona oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych na różnych urządzeniach. Play Now oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych.

Nowe Horyzonty VOD: Nowe Horyzonty VOD to platforma streamingowa, która specjalizuje się w niezależnym kinie i artystycznych produkcjach filmowych. Oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków i krajów.

Kino pod Baranami: Kino pod Baranami to kino znajdujące się w Krakowie. Oprócz tradycyjnych projekcji filmowych, kino oferuje również usługę VOD, która umożliwia oglądanie wybranych filmów online.

Moje Ekino: Moje Ekino to polska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Platforma umożliwia oglądanie treści online na różnych urządzeniach. Moje Ekino oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych.

Rakuten: Rakuten to japońska firma internetowa, która oferuje różne usługi, w tym platformę VOD. Rakuten VOD oferuje szeroki wybór filmów i seriali z różnych krajów i gatunków. Platforma jest dostępna na różnych urządzeniach i umożliwia oglądanie treści online.

Podsumowanie

Film “Lingui” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,3, na IMDb i TMDb – 6,8. Gatunek filmu to dramat.

Opisując ogólnie ten film, można stwierdzić, że może on przypaść do gustu osobom zainteresowanym dramatami o głębokim przekazie emocjonalnym. Film może być atrakcyjny dla widzów, którzy lubią produkcje poruszające trudne tematy i skupiające się na psychologicznych aspektach postaci.

Jednakże, dla osób preferujących lekkie i rozrywkowe filmy, “Lingui” może okazać się zbyt poważny i trudny do przyswojenia. Osoby oczekujące dynamicznej akcji i szybkich zwrotów akcji mogą być rozczarowane tym filmem.

Podsumowując, “Lingui” to dramat o różnych ocenach, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych głębokimi emocjami i psychologicznymi aspektami postaci. Jednakże, dla osób szukających lekkiej rozrywki i dynamicznej akcji, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo