Konto Premium

Liczba doskonała cały film

Konto Premium

Liczba doskonała – cały film

Hej! Dzisiaj chciałbym Ci opowiedzieć o jednym z ciekawszych polskich filmów ostatnich miesięcy – „Liczba doskonała”. Przygotuj się na emocjonującą opowieść, która zmusi Cię do zastanowienia się nad sensem życia, jego przemijaniem i ukrytym porządkiem świata.

Fabuła i główni bohaterowie

„Liczba doskonała” opowiada historię młodego matematyka, Davida, który poświęcił całe swoje życie badaniom nad liczbami pierwszymi. Główny bohater jest w pełni oddany swojej pasji, aż do momentu, kiedy poznaje swojego dalekiego kuzyna, Joachima.

Joachim to człowiek sukcesu, który osiągnął zawodowo praktycznie wszystko i ostatnie lata życia postanowił spędzić w ojczystej Polsce. Spotkanie tych dwóch postaci ma ogromny wpływ na ich życie, prowokując długą dyskusję nad nieodgadnionym porządkiem świata, sensem życia i jego przemijaniem.

Produkcja i premiera

„Liczba doskonała” to polski film wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Jego premiera miała miejsce 14 września 2022 roku. Film zyskał sporo popularności, a jego średnia ocena to 7,5 na 10, co świadczy o tym, że został dobrze przyjęty przez widzów.

Podsumowanie i wartość filmu

„Liczba doskonała” to film wart obejrzenia nie tylko ze względu na emocjonującą fabułę, ale także dlatego, że zmusza widza do głębszego zastanowienia się nad własnym życiem i otaczającym go światem. Jeśli szukasz filmu, który da Ci nieco więcej niż tylko rozrywkę, to „Liczba doskonała” może być strzałem w dziesiątkę.

Nie przegap tego filmu i przekonaj się sam, jak daleko może sięgać wpływ spotkania z drugim człowiekiem na nasze życie. Warto wspomnieć, że słowo kluczowe do wyszukiwania tego filmu to „Liczba doskonała cały film”, ale pamiętaj, że warto wspierać legalne źródła rozrywki, więc polecam poszukać go na platformach streamingowych.

Przyjemnego oglądania!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo