Konto Premium

Le Mans ’66 cały film

Konto Premium

Le Mans ’66 – historia rywalizacji Forda i Ferrari

Le Mans ’66 to film z 2019 roku, opowiadający historię zaciętej rywalizacji dwóch potężnych marek samochodowych – Forda i Ferrari. Film w reżyserii Jamesa Mangolda, zdobył wiele nagród i nominacji, w tym dwie nagrody Oscara.

Ford kontra Ferrari

Fabuła filmu skupia się na wyścigu samochodowym 24h Le Mans we Francji, który odbył się w 1966 roku. Na trasie rywalizowały ze sobą dwie marki: Ford i Ferrari. Producent samochodów z Detroit postanowił rzucić wyzwanie włoskiej konkurencji i stworzyć samochód, który miałby szansę wygrać wyścig Le Mans.

Bohaterowie filmu

W rolę projektanta samochodów Carrolla Shelbya wcielił się Matt Damon, natomiast Christian Bale zagrał nieustraszonego kierowcę Ken Milesa. Obaj aktorzy zostali docenieni przez krytyków i publiczność za swoje kreacje.

Le Mans ’66 – cały film

Jeśli interesujesz się motoryzacją lub lubisz filmy oparte na faktach, koniecznie obejrzyj Le Mans ’66. Możesz znaleźć go na platformach streamingowych lub w wypożyczalniach wideo. Ten emocjonujący film z pewnością dostarczy Ci wielu wrażeń i na długo zapadnie Ci w pamięć.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo