Konto Premium

La chimera cały film

Konto Premium

La chimera – opis fabuły

Każdy ponoć ma swoją Chimerę. Coś, o czym marzy, ale nie może tego zdobyć. Dla grupy drobnych złodziejaszków rabujących okoliczne groby i handlujących archeologicznymi znaleziskami to chęć szybkiego wzbogacenia się. Oznaczałaby ona wybawienie od dalszej pracy.

Arthurowi (Josh O’Connor) z kolei przypomina Beniaminę. Kobietę, którą kochał i stracił. Mężczyzna łatwo się jednak nie poddaje i postanawia rzucić wyzwanie niemożliwemu. Nawet jeżeli oznaczałoby to błąkanie się po mitycznych zaświatach.

W poszukiwaniu legendarnych zakopanych drzwi, pozwalających przekroczyć mu próg innej rzeczywistości, Arthur łączy siły z rabusiami. Oferuje im swój talent do wskazywania miejsc, gdzie znajdują się starożytne skarby, w zamian za to, że będą dla niego przekopywać okolicę. Tak rozpoczyna się niezwykła, pełna magii podróż w nieznane.

Obsada aktorska w filmie „La chimera”

Aktorzy:

  • Josh O’Connor jako Arthur
  • Carol Duarte jako Italia
  • Vincenzo Nemolato jako Pirro
  • Isabella Rossellini jako Flora
  • Alba Rohrwacher jako Spartaco
  • Lou Roy-Lecollinet jako Mélodie
  • Giuliano Mantovani jako Jerry
  • Gan Piero Capretto jako Mario
  • Melchiorre Pala jako Melchiorre

Podsumowanie

Film “La chimera” otrzymał dobre oceny zarówno na stronie Filmweb (7,5), IMDb (7,5) jak i TMDb (7,7). Jest to dramat, który może przypaść do gustu wielbicielom tego gatunku.

Dla osób, które lubią głębokie i emocjonalne historie, “La chimera” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie porusza ważne tematy i skupia się na psychologicznych aspektach postaci. Może przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie filmy o ludzkich relacjach i wewnętrznych konfliktach.

Jednakże, dla tych, którzy preferują akcję i dynamiczną fabułę, “La chimera” może okazać się zbyt powolnym filmem. Osoby oczekujące widowiskowych scen i napięcia mogą być rozczarowane.

Podsumowując, “La chimera” jest dramatem o wysokich ocenach, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych głębokimi historiami i psychologicznymi aspektami postaci. Jednakże, dla osób szukających czegoś bardziej dynamicznego i pełnego akcji, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo