Konto Premium

Ktoś jest w twoim domu cały film

Konto Premium

Ktoś jest w twoim domu

Makani Young, po przeprowadzce z Hawajów do małego i cichego miasteczka w Nebrasce, zamieszkuje u swojej babci i rozpoczyna naukę w nowej szkole średniej. Jednak spokój zostaje zakłócony, gdy jej koledzy z klasy zaczynają być prześladowani przez tajemniczego mordercę. Zabójca nie tylko chce ujawnić ich najskrytsze sekrety przed całym miasteczkiem, ale także terroryzuje swoje ofiary, nosząc maskę, która dosłownie przypomina ich własne twarze. Makani, mająca tajemniczą przeszłość, oraz jej przyjaciele muszą odkryć tożsamość zabójcy, zanim sami staną się kolejnymi ofiarami.

Obsada aktorska w filmie „Ktoś jest w twoim domu”

Aktorzy:

 • Sydney Park jako Makani Young
 • Théodore Pellerin jako Oliver Larsson
 • Dale Whibley jako Zach Sandford
 • Jesse LaTourette jako Darby
 • Burkely Duffield jako Caleb Greeley
 • Diego Josef jako Rodrigo Doran
 • Asjha Cooper jako Alex Crisp
 • Sarah Dugdale jako Katie Koons
 • Emilija Baranac jako Hailey

Gdzie obejrzeć cały film Ktoś jest w twoim domu online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix produkuje również własne oryginalne treści, takie jak popularne seriale “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach i w różnej jakości.

Ciekawe informacje o „Ktoś jest w twoim domu”

 • Morderca nosi strój, który koreluje z następną ofiarą, wraz z 3D wydrukowaną maską śmierci ich twarzy. Maska śmierci jest uważana za starożytną tradycję w niektórych kulturach, która polega na noszeniu twarzy zmarłego jako maski na jego pogrzebie.
 • Makani, główny bohater, mieszka pod adresem 1412 Prescott, co jest nawiązaniem do bohaterki Sydney Prescott z filmów Scream.
 • Film Scream (1996) ma duży wpływ na powieść i film. W tym filmie Zach urządza imprezę w swoim domu, gdy jego rodzice są poza domem, nosi identyczny czerwony strój jak Stu z Scream. Obaj bohaterowie okazują się być mordercami w swoich odpowiednich filmach.
 • Główne narzędzia używane przez mordercę to antyczne noże i miecze z okresu II wojny światowej. Wskazówką, że Zach jest mordercą, jest fakt, że używa nielegalnej kolekcji wojennej swojego ojca do popełniania zbrodni.

Podsumowanie

Film “Ktoś jest w twoim domu” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,2, na IMDb 4,8, a na TMDb 5,5. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i podzielony wśród widzów.

Jako horror, “Ktoś jest w twoim domu” może przyciągnąć fanów tego gatunku, którzy lubią napięcie, strach i nieoczekiwane zwroty akcji. Osoby zainteresowane tajemnicami i zagadkami również mogą znaleźć w nim coś interesującego. Jednakże, dla tych, którzy nie lubią filmów strasznych lub nie są zainteresowani tematyką horroru, ten film może okazać się zbyt przerażający lub nieodpowiedni.

Podsumowując, “Ktoś jest w twoim domu” to horror o kontrowersyjnych ocenach. Dla miłośników tego gatunku może być to interesujące doświadczenie pełne napięcia i tajemnic. Jednakże, dla osób nieprzepadających za filmami strasznymi lub niezainteresowanych tematyką horroru, ten film może nie być odpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo