Konto Premium

Krzyk VI cały film

Konto Premium

Krzyk VI – co wiemy o najnowszym filmie z serii?

Krzyk VI to nadchodzący horror amerykański, którego premiera jest planowana na 8 marca 2023 roku. Jest to szósty film z serii, która zyskała popularność już w latach 90-tych. Film będzie kontynuacją poprzednich części, a w reżyserii pojawi się Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett.

Fabuła Krzyka VI na razie nie jest znana, jednak wiemy, że będzie to kolejna opowieść o tajemniczych morderstwach, które będą miały miejsce w fikcyjnym miasteczku Woodsboro. Wiadomo również, że w obsadzie pojawią się znane nazwiska, m.in. Courtney Cox, Neve Campbell i David Arquette, którzy wcielą się w swoje kultowe postacie z poprzednich części serii.

Krzyk VI powstaje w wytwórni Paramount, a producentami filmu są Kevin Williamson i Chad Villella. Premiera filmu jest bardzo wyczekiwana przez fanów serii, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejną dawkę strachu i niepokoju.

Jeśli jesteś miłośnikiem horrorów, to Krzyk VI to film, którego nie możesz przegapić. Bądź gotowy na kolejną dawkę emocji, której doświadczysz, oglądając cały film.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo