Konto Premium

Krzyk 4 cały film

Konto Premium

Recenzja filmu „Krzyk 4” – cały film

Hej! Dzisiaj chcę Ci opowiedzieć o filmie, który warto obejrzeć, zwłaszcza jeśli jesteś fanem serii „Krzyk”. „Krzyk 4” to czwarta część popularnej serii horrorów, która łączy w sobie elementy tajemnicy i strachu. Film został wydany 11 kwietnia 2011 roku i zarobił 97 231 420 dolarów przy budżecie 40 milionów dolarów. Czy warto spędzić czas na seansie? Oto moja recenzja!

Opis fabuły

W „Krzyk 4” Sidney Prescott, bohaterka poprzednich części serii, wraca do swojego rodzinnego miasteczka Woodsboro. Tym razem jej celem jest promocja książki, w której opisała swoje przeżycia związane z serią morderstw. Niestety, przyjazd Sidney ponownie przyciąga uwagę tajemniczego zabójcy. Razem z szeryfem Deweyem Rileyem i pisarką Gale Weathers będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi zagrożeniami i odkryć, kto kryje się za nową serią ataków.

Co mi się podobało

Jestem fanem serii „Krzyk” i muszę przyznać, że „Krzyk 4” nie zawodzi. Reżyser Wes Craven i scenarzysta Kevin Williamson zadbali o to, aby film był wierny duchowi oryginalnej trylogii. Przygotowali interesującą fabułę, która trzyma w napięciu do samego końca. Warto też wspomnieć o znakomitych aktorach, którzy ponownie wcielają się w swoje kultowe role, takie jak Neve Campbell, David Arquette czy Courteney Cox.

Co mogłoby być lepsze

Choć „Krzyk 4” to bardzo dobry film, nie jest wolny od wad. Mógłby być nieco krótszy, a niektóre sceny mogą wydać się nieco przewidywalne. Niemniej jednak, warto poświęcić czas na obejrzenie tej pozycji, zwłaszcza jeśli jesteś fanem serii.

Podsumowanie

„Krzyk 4” to udany powrót do klasycznej serii horrorów, który z pewnością ucieszy fanów. Jeśli masz ochotę na dawkę strachu i tajemnicy, zdecydowanie polecam obejrzeć cały film. Czy uda się odkryć tożsamość tajemniczego zabójcy? Przekonaj się sam!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo