Konto Premium

Królowe przekrętu cały film

Konto Premium

Królowe przekrętu

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy mieli dostęp do niekończących się rabatów, kuponów i przecen? O tym przekonały się dwie szalone przyjaciółki: Connie (Kristen Bell) oraz JoJo (Kirby Howell-Baptiste). Gdy pewnego dnia mieszkająca na przedmieściach Connie dostała od producenta płatków śniadaniowych karton gratisów z przeprosinami za niezdatne do spożycia zareklamowane jedzenie, w jej głowie pojawił się pewien pomysł. Planując drobny przekręt z kuponami, przyjaciółki nie spodziewają się, że ten wybryk może zamienić się w biznes wart 40 milionów dolarów. A gdzie pojawiają się duże pieniądze, tam pojawiają się także duże problemy… Na drodze cwanych i niepozornych gospodyń domowych staje nieprzeciętnie charyzmatyczny duet śledczy, który jest gotowy zrobić wszystko, aby odkryć spisek i schwytać tych, którzy za nim stoją.

Obsada aktorska w filmie „Królowe przekrętu”

Aktorzy:

 • Kristen Bell jako Connie
 • Kirby Howell-Baptiste jako JoJo
 • Joel McHale jako Rick Kaminski
 • Vince Vaughn jako Simon Kilmurry
 • Stephen Root jako Agent Flannagan
 • Annie Mumolo jako Crystal
 • Paul Walter Hauser jako Ken Miller
 • Paul Rust jako Albert Anderson
 • Bebe Rexha jako Tempe Tina

Gdzie obejrzeć cały film Królowe przekrętu online

Film można obejrzeć na platformach Amazon, Play Now, Cineman i Rakuten.

Amazon Prime Video to popularna platforma VOD oferująca szeroki wybór filmów i seriali. Oprócz tego, Amazon jest również jednym z największych sklepów internetowych na świecie.

Play Now to polska platforma VOD, która oferuje dostęp do różnorodnych treści filmowych, w tym filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

Cineman to platforma VOD zrzeszająca niezależne kina i dystrybutorów filmowych. Oferuje ona dostęp do szerokiej gamy filmów artystycznych i niezależnych.

Rakuten TV to międzynarodowa platforma VOD, która oferuje filmy i seriale w różnych kategoriach. Jest znana z wysokiej jakości treści oraz możliwości oglądania filmów w jakości 4K.

Ciekawe informacje o „Królowe przekrętu”

 • Kristen Bell (Connie) i Kirby (JoJo) wcześniej wystąpili razem w serialu Dobre miejsce (2016) jako Eleanor Shellstrop i Simone Garnett, odpowiednio, oraz w czwartym sezonie show Kristen, Weronika Mars (2004).
 • To oparte jest na prawdziwej historii trzech kobiet: Robin Ramirez, Marilyn Johnson i Amiko “Amy” Fountain. Szczegóły zostały po raz pierwszy ujawnione po wtorkowej porannej obławie w lipcu 2012 roku przez Policję Phoenix w Arizonie. Wśród skonfiskowanych przedmiotów były fałszywe kupony o wartości 25 000 000 dolarów, 22 broń automatyczna i 21 pojazdów, w tym łódź o długości 40 stóp. W lutym 2013 roku wszystkie trzy kobiety przyznały się do winy. Fountain i Johnson przyznały się do jednego zarzutu podrabiania. Ramirez przyznała się do zarzutów podrabiania, oszustwa i nielegalnego kontrolowania przedsiębiorstwa. Ramirez została skazana na 24 miesiące więzienia i siedem lat nadzoru kuratorskiego. Nakazano im również zapłacenie firmie Proctor & Gamble ponad 1,2 miliona dolarów.
 • Kristen Bell i Vince Vaughn wcześniej wystąpili razem w filmie Raj dla par (2009).
 • Kiedy kobieta w klinice płodności doradzała Connie (Kristen Bell) dotycząco anonimowych dawców nasienia, wspomniała o tym, jak bardzo popularny facet zrobił ponad 400 donacji. Możliwe, że to mogło być żartobliwe nawiązanie do roli aktora Vince’a Vaughna w filmie Delivery Man (2013). W Delivery Man, postać Vaughna, David Wozniak, był nawykowym dawcą nasienia i był ojcem 533 dzieci. 142 z tych dzieci złożyło zbiorowy pozew sądowy, aby zmusić klinikę płodności do ujawnienia jego tożsamości.
 • Ta prawdziwa historia została wcześniej opowiedziana w serialu dokumentalnym CBS, The Queen of Coupons (2018).

Podsumowanie

Film “Królowe przekrętu” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,9, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,5. Te oceny sugerują, że film może być średnio lub nieco powyżej średniej jakości.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu – komedię, można przypuszczać, że ten film może przypaść do gustu osobom lubiącym lekkie i zabawne produkcje. Osoby, które cenią sobie humor i chcą się pośmiać mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej ambitnych filmów, “Królowe przekrętu” może okazać się zbyt prosty i niezbyt rozbudowany. Jeśli ktoś preferuje bardziej intelektualne kino lub nie jest fanem komedii, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Królowe przekrętu” to komedia o średniej jakości, która może przyciągnąć osoby poszukujące lekkiego humoru, ale niekoniecznie przypadnie do gustu tym, którzy preferują bardziej ambitne produkcje.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo