Konto Premium

Królowa wojownik cały film

Konto Premium

Recenzja filmu „Królowa wojownik” – cały film online

Opis fabuły

„Królowa wojownik” to film, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku w Afryce, w królestwie Dahomeju. Opowiada historię Agojie, grupy niezwykłych, niepodobnych do niczego, co kiedykolwiek widział świat, wojowników, którzy chronili królestwo i jego mieszkańców. W filmie poznajemy także generale Naniscę, która przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie młodszemu pokoleniu wojowników. Razem muszą stawić czoła wrogowi, który chce zniszczyć ich kulturę i sposób życia.

Obsada

W rolę Agojie wciela się Viola Davis, a generale Nanisci gra Mbatha-Raw. W filmie możemy również zobaczyć Johna Boyegę jako oficera brytyjskiego i byłego niewolnika oraz Reginę King jako matkę generale Nanisci.

Opinia

„Królowa wojownik” to film, który łączy w sobie historię, akcję oraz dramatyzm. Reżyser Dee Rees stworzyła niezwykle emocjonujący obraz, który skupia uwagę widza od pierwszej do ostatniej minuty. Wspaniałe aktorstwo Violi Davis i Mbathy-Raw sprawia, że bohaterki są wyjątkowo realistyczne i wiarygodne. Film pokazuje, jak ważna jest siła i determinacja w dążeniu do obrony swojego kraju i tradycji.

Gdzie obejrzeć „Królowa wojownik” – cały film online?

Film „Królowa wojownik” jest już dostępny w niektórych kinach oraz na platformie streamingowej. Można też poszukać legalnych źródeł, które udostępniają film online. Warto pamiętać, że korzystanie z nielegalnych źródeł jest niezgodne z prawem i może skutkować konsekwencjami prawnymi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo