Konto Premium

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 cały film

Konto Premium

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 – premiera już za nami!

Anna Wieczur-Bluszcz to jedyna reżyserka filmu “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, który swoją premierę miał już 7 stycznia 2022 roku. Ta polska komedia, oparta na scenariuszu napisanym przez Ilonę Łepkowską, z pewnością dostarczyła widzom wiele śmiechu i rozrywki.

Film trwa 96 minut i został wyprodukowany w Polsce. Jego premiera odbyła się w minionym roku, jednak nadal cieszy się dużą popularnością. “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” to kontynuacja kultowej serii filmów, która zdobyła serca widzów na całym świecie.

Warto zaznaczyć, że reżyserka Anna Wieczur-Bluszcz doskonale poradziła sobie z tym projektem, tworząc pełen humoru i emocji obraz. Jej talent i umiejętności reżyserskie sprawiły, że film stał się prawdziwym hitem kinowym.

“Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” to doskonały wybór dla wszystkich miłośników komedii. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tego filmu, koniecznie nadrobicie zaległości!

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 – Opis fabuły

Agnieszka i Marcin zakochują się w sobie, tak jak Kasia i profesor Wolanski. Babcia Solska marzy tylko o weselu swojego jedynego wnuka – jednak w drodze do szczęścia młodego Zawady stoi jego była kochanka, Bożenka. Pani Wolanska postanawia radykalnie zmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotra i Marlenki zostaje zakłócony przez niespodziewaną wizytę jego matki z zagranicy – a pewne bardzo kompromitujące zdjęcia wywołują lawinę wydarzeń. Prawdziwy koniec świata jest już w toku.

Obsada aktorska w filmie „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”

Aktorzy

Aktorzy

  • Nikodem Rozbicki jako Marcin Zawada
  • Aleksandra Hamkało jako Agnieszka Wolańska
  • Grażyna Błęcka-Kolska jako Katarzyna Zawada
  • Ewa Kasprzyk jako Barbara Wolańska
  • Zdzisław Wardejn jako Profesor Marian Wolański
  • Katarzyna Skrzynecka jako Marlena Wolańska
  • Maciej Zakościelny jako Piotr Wolański
  • Dorota Stalińska jako Matka Marleny Wolańskiej
  • Anna Mucha jako Urzędniczka Bożena

Gdzie obejrzeć cały film Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 online

Netflix: Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada własne produkcje, takie jak “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu dostosowuje swoją ofertę do preferencji użytkownika.

Canal + Premiery: Canal + Premiery to platforma VOD oferująca dostęp do najnowszych filmów i seriali. Serwis jest dostępny dla abonentów Canal + i umożliwia oglądanie premierowych produkcji zaraz po ich kinowej premierze. Dodatkowo, Canal + Premiery oferuje również dostęp do archiwalnych filmów i programów telewizyjnych.

Polsat: Polsat to jedna z największych polskich stacji telewizyjnych. Oprócz tradycyjnej telewizji, Polsat oferuje również usługę VOD, która umożliwia oglądanie wybranych programów, seriali i filmów online. Serwis Polsat VOD jest dostępny dla abonentów platformy Polsat Cyfrowy.

Chili: Chili to platforma VOD, która umożliwia wynajem lub zakup filmów i seriali online. Serwis oferuje szeroki wybór produkcji zarówno polskich, jak i zagranicznych. Chili wyróżnia się możliwością oglądania filmów w jakości 4K oraz funkcją “Chili Cinema”, która umożliwia oglądanie najnowszych kinowych premier w domowym zaciszu.

Podsumowanie

Film “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,1, na IMDb 3,2, a na TMDb 4,5. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jako komedia, “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” może przyciągnąć fanów tego gatunku filmowego. Osoby lubiące lekkie, zabawne produkcje mogą znaleźć w nim rozrywkę i momenty humorystyczne. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej wysublimowane i inteligentne komedie, ten film może okazać się zbyt prostolinijny i przewidywalny.

Oceny na różnych platformach sugerują również, że film może być skierowany do określonej grupy odbiorców. Dla fanów poprzednich części serii “Kogel Mogel”, “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” może być kontynuacją przygód znanych postaci i dostarczyć im kolejnej dawki humoru. Jednak dla osób niezaznajomionych z wcześniejszymi filmami z serii, ta czwarta część może być trudna do zrozumienia i nieprzystępna.

Podsumowując, film “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” może przypaść do gustu fanom komedii, którzy szukają lekkiej rozrywki. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach i specyficzny charakter serii, nie jest to produkcja, która przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo