Konto Premium

Koniec drogi cały film

Konto Premium

Koniec drogi

Wysokooktanowy thriller akcji, w którym droga przez USA staje się autostradą do piekła dla Brendy (Queen Latifah), jej dwójki dzieci i brata Reggiego (Chris “Ludacris” Bridges). Na celownik bierze ich tajemniczy zabójca, gdy zostają świadkami jego brutalnego morderstwa. Teraz osamotnieni na pustyni w Nowym Meksyku muszą stoczyć walkę o przetrwanie, wiedząc, że pomoc nie nadejdzie.

Obsada aktorska w filmie „Koniec drogi”

Aktorzy:

 • Queen Latifah jako Brenda
 • Ludacris jako Reggie
 • Beau Bridges jako Hammers
 • Mychala Lee jako Kelly Freeman
 • Shaun Dixon jako Cam
 • Frances Lee McCain jako Val
 • Jesse Luken jako Harvey Ruck
 • Keith Jardine jako Mace
 • Tabatha Shaun jako Shelby

Gdzie obejrzeć cały film Koniec drogi online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Koniec drogi”

 • Mimo że obaj są równie znani zarówno w przemyśle muzycznym, jak i w innych filmach i programach telewizyjnych, to jest pierwszy raz, kiedy Queen Latifah i Ludacris występują razem w filmie.
 • W jednej ze scen rodzina Brendy odwiedza Bonanza Creek Ranch w Bonanza City, w stanie Nowy Meksyk. Lokalizacja zdjęć jest znana z kontrowersyjnego reality show Kid Nation oraz jako miejsce, w którym operator kamery Halyna Hutchins została postrzelona i zabita przez broń scenograficzną trzymaną przez Aleca Baldwina.
 • O godzinie 0:31:44 – Hollywoodzki stereotyp #036: policja nigdy nie może do końca wykonywać swojej pracy.

Podsumowanie

Film “Koniec drogi” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,3, na IMDb 4,8, a na TMDb 6,2. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – thriller, można przypuszczać, że “Koniec drogi” może zainteresować osoby lubiące napięcie, tajemnicę i nieprzewidywalne zwroty akcji. Film ten może być odpowiedni dla widzów, którzy lubią zagadki i chcą być zaskakiwani przez fabułę.

Z drugiej strony, jeśli ktoś preferuje lżejsze kino rozrywkowe bez zbyt dużego napięcia i skomplikowanej fabuły, to “Koniec drogi” może nie być dla niego. Osoby oczekujące prostszej rozrywki mogą nie docenić tego filmu.

Podsumowując, “Koniec drogi” to thriller o kontrowersyjnych ocenach. Może przyciągnąć widzów lubiących napięcie i tajemnicę, ale niekoniecznie przypadnie do gustu tym, którzy preferują lżejsze kino rozrywkowe.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo