Konto Premium

Komisarz Maigret cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Komisarz Maigret” już za nami

Patrice Leconte to jedyny reżyser filmu “Komisarz Maigret”, który miał swoją premierę 23 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu brzmi “Maigret”, a jego gatunek to kryminal. Produkcja powstała we współpracy Francji i Belgii.

Scenariusz filmu został napisany przez Patrice Leconte oraz Jérôme Tonnerre, a czas trwania wynosi 89 minut. “Komisarz Maigret” to opowieść o doświadczonym detektywie, który musi rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.

Premiera filmu cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na kolejne produkcje tego typu. “Komisarz Maigret” to film, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kryminałów oraz fanom twórczości Patrice Leconte’a.

Komisarz Maigret – opis fabuły filmu z Gérardem Depardieu i Mélanie Bernier

W najnowszym filmie reżysera „Męża fryzjerki” oraz „Śmieszności” zobaczymy gwiazdorską obsadę, w tym Gérarda Depardieu i Mélanie Bernier. Akcja toczy się w Paryżu, gdzie na jednym z placów zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny w wieczorowej sukni. Komisarz Maigret (Depardieu) prowadzi śledztwo, próbując ustalić tożsamość ofiary oraz zagadkowe okoliczności jej śmierci. Czy uda mu się rozwiązać tę tajemniczą sprawę? Odpowiedź poznamy w filmie “Komisarz Maigret”.

Obsada aktorska w filmie „Komisarz Maigret”

Aktorzy:

  • Gérard Depardieu jako Jules Maigret
  • Jade Labeste jako Betty
  • Mélanie Bernier jako Jeanine Arménieu
  • Clara Antoons jako Louise Louvière
  • Aurore Clément jako Pani Clermont-Valois
  • Hervé Pierre jako Doktor Paul
  • Élisabeth Bourgine jako Irène, modystka
  • Pierre Moure jako Laurent Clermont-Valois
  • Bertrand Poncet jako Lapointe

Ciekawe informacje o „Komisarz Maigret”

  • Daniel Auteuil miał zagrać Maigreta w filmie.

Podsumowanie

Film “Komisarz Maigret” otrzymał mieszane oceny od krytyków i widzów. Z jednej strony, niektórzy uważają, że to interesujący kryminał, który wciąga widza w świat detektywistycznych zagadek. Z drugiej strony, inni uważają, że film jest przeciętny i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dlatego też, jeśli lubisz filmy kryminalne i lubisz zagadki, to ten film może Ci się spodobać. Jeśli jednak oczekujesz czegoś więcej od filmu, to może Cię on rozczarować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo