Konto Premium

Komandos cały film

Konto Premium

Komandos – opis fabuły

James Baker, zawodowy fighter pracujący dla DEA, doświadczył wielu trudnych misji w przeszłości. Jednak ostatnie zadanie zakończyło się dla niego pełnym fiaskiem, co sprawiło, że stracił pewność siebie i nie potrafił odnaleźć się wśród swoich towarzyszy. Zrezygnowany, postanowił opuścić służbę i spróbować rozpocząć nowe życie.

Jednak po powrocie do domu James odkrywa, że jego rodzina jest zagrożona. Kryminalista, który obwinia go za swoje niepowodzenia, właśnie wyszedł na wolność i ma tylko jedno na myśli – zemstę na byłym agencie. Teraz bohater musi odrzucić wszelkie wątpliwości i przypomnieć sobie, kim był przez całe życie. Tym razem nie ma miejsca na błędy.

James musi stawić czoła swojemu największemu przeciwnikowi i chronić swoją rodzinę za wszelką cenę. Wyrusza w pełną akcji podróż, podczas której będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności walki i sprytu, aby pokonać kryminalistę i ocalić tych, których kocha. Czy James zdoła odzyskać dawną pewność siebie i powstrzymać niebezpieczeństwo, które czyha na jego rodzinę? Tego dowiecie się oglądając film “Komandos”.

Obsada aktorska w filmie „Komandos”

Aktorzy:

 • Mickey Rourke jako Johnny
 • Michael Jai White jako James Baker
 • Jeff Fahey jako Szeryf Alexander
 • Brendan Fehr jako Sebastian
 • John Enos III jako Trey
 • Gianni Capaldi jako Dominic
 • Donald Cerrone jako Ray
 • Tony Herbert jako Kurator sądowy Davis
 • Mia Terry jako Jennifer

Gdzie obejrzeć cały film Komandos online

Player+ to polski serwis VOD (Video on Demand), który umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych online. Serwis ten jest dostępny na stronie internetowej player.pl oraz jako aplikacja mobilna na smartfony i tablety.

Player+ oferuje szeroki wybór treści w różnych kategoriach, takich jak filmy fabularne, seriale, dokumenty, programy rozrywkowe i wiele innych. Użytkownicy mają możliwość oglądania materiałów zarówno na żywo, jak i w trybie catch-up, czyli po emisji telewizyjnej.

Jedną z ciekawych funkcji Player+ jest opcja personalizacji treści. Serwis oferuje rekomendacje dopasowane do preferencji użytkownika na podstawie jego wcześniejszych wyborów. Ponadto, istnieje możliwość tworzenia listy ulubionych filmów i programów oraz korzystania z funkcji powiadomień o nowych odcinkach czy premierach.

Player+ jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, która umożliwia oglądanie wybranych treści reklamowych, jak i w wersji płatnej, która daje dostęp do pełnej biblioteki materiałów bez reklam. Subskrypcja Player+ jest dostępna za miesięczną opłatą.

Serwis ten cieszy się dużą popularnością w Polsce ze względu na bogatą ofertę treści oraz wygodę korzystania z platformy zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Ciekawe informacje o „Komandos”

 • Michael Jai White i Mickey Rourke wcześniej wystąpili razem w filmie “Mroczna przeszłość” (2021).
 • Mickey Rourke i Jeff Fahey ponownie spotykają się po raz pierwszy od filmu “Skin Traffik” (2015).

Podsumowanie

Film “Komandos” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 3,6, na IMDb 3,3, a na TMDb 5,7. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – thriller i akcja – można przypuszczać, że “Komandos” może zainteresować fanów dynamicznych i pełnych napięcia produkcji. Osoby lubiące filmy z intensywnymi scenami walki, pościgami i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji mogą być zainteresowane tym filmem.

Z drugiej strony, jeśli ktoś preferuje spokojniejsze i bardziej refleksyjne kino, “Komandos” może nie spełnić ich oczekiwań. Ponadto, jeśli ktoś nie przepada za przemocą lub jest wrażliwy na sceny brutalności, ten film również może nie być dla nich odpowiedni.

Podsumowując, “Komandos” to film dla osób poszukujących ekscytujących i pełnych akcji produkcji. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, warto być świadomym, że niekoniecznie przypadnie on do gustu każdemu widzowi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo