Konto Premium

Kochanek Lady Chatterley cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Kochanek Lady Chatterley” – podróż w czasie do przeszłości

Laure de Clermont-Tonnerre – to imię i nazwisko reżysera, który w pełni oddał klimat powieści “Lady Chatterley’s Lover” w swoim filmie. Premiera tego wyjątkowego dzieła już się odbyła, miała miejsce 2 września 2022 roku.

Film “Kochanek Lady Chatterley” to prawdziwy dramat, który porusza najgłębsze emocje widzów. Został wyprodukowany w USA, a jego czas trwania wynosi aż 126 minut.

Scenariusz filmu został napisany przez utalentowanego Davida Magee, który z wielką precyzją przeniósł na ekran historię miłości głównej bohaterki.

Premiera tego filmu to wydarzenie, które nie można było przegapić. Teraz, podróżując w czasie do przeszłości, możemy docenić piękno i głębię tej produkcji.

Kochanek Lady Chatterley

Film “Kochanek Lady Chatterley” jest adaptacją klasycznej, ale wyprzedzającej swoje czasy powieści D.H. Lawrence’a. Fabuła skupia się na życiu bogatej arystokratki, Lady Chatterley, która po szybkim małżeństwie z czasem przestaje kochać swojego męża. Znudzona i niezaspokojona emocjonalnie, angażuje się w gorący romans z gajowym pracującym na ich angielskiej posiadłości.

Gajowy wprowadza Lady Chatterley do świata niewyobrażalnej namiętności i bliskości, odkrywając przed nią nowe, dotąd nieznane aspekty miłości. Kobieta stopniowo uświadamia sobie pełnię swoich uczuć i zdaje sobie sprawę, że jej obecne małżeństwo nie spełnia jej potrzeb.

Wbrew konwenansom społecznym i oczekiwaniom otoczenia, Lady Chatterley postanawia odejść od męża i związać się z człowiekiem, którego pokochała duszą i ciałem. Decyzja ta stawia ją w obliczu wielu trudności i konsekwencji społecznych, jednak kobieta jest gotowa podjąć ryzyko dla swojego szczęścia i prawdziwej miłości.

“Kochanek Lady Chatterley” to film poruszający tematykę zakazanej miłości, walki z konwenansami społecznymi oraz poszukiwania prawdziwej bliskości emocjonalnej. Przeplatając elementy romansu i dramatu, obraz ukazuje trudne wybory, jakie musi podjąć główna bohaterka w drodze do spełnienia swoich pragnień i szczęścia.

Obsada aktorska w filmie „Kochanek Lady Chatterley”

Aktorzy:

 • Emma Corrin jako Lady Constance Chatterley
 • Jack O’Connell jako Oliver Mellors
 • Joely Richardson jako Pani Bolton
 • Faye Marsay jako Hilda
 • Ella Hunt jako Pani Flint
 • Nicholas Bishop jako Ned
 • Matthew Duckett jako Clifford Chatterley
 • Anthony Brophy jako Sir Malcolm Reid
 • Rachel Andrews jako Lily Weeden

Gdzie obejrzeć cały film Kochanek Lady Chatterley online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkownika oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Ciekawe informacje o „Kochanek Lady Chatterley”

 • Aktor Matthew Duckett ma porażenie mózgowe, które wpływa na jego chód. W początkowych scenach przed ranieniem Clifforda, ujęcia były komponowane i kadrowane w taki sposób, że jego niepełnosprawność była niewidoczna.
 • Joely Richardson wystąpiła w miniserialu BBC “Kochanek Lady Chatterley” (1993) jako tytułowa postać. W tej wersji pojawia się jako pani Bolton.

Podsumowanie

Film “Kochanek Lady Chatterley” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,1, na IMDb 6,6, a na TMDb 6,7.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym dramaty. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie być to produkcja dla każdego. Osoby oczekujące dynamicznej akcji i szybkich zwrotów akcji mogą być rozczarowane.

Dla miłośników filmów o głębokich emocjach i skomplikowanych relacjach międzyludzkich, “Kochanek Lady Chatterley” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie skupia się na rozwijających się związkach i trudnościach, z którymi bohaterowie muszą się zmierzyć.

Jednakże, ze względu na brak informacji na temat fabuły, trudno jest dokładniej określić dla kogo ten film może być odpowiedni. Warto jednak zauważyć, że osoby preferujące lekkie komedie lub akcję mogą nie znaleźć w nim tego czego szukają.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo