Konto Premium

Kobieta w oknie cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Kobieta w oknie”

W thrillerze “Kobieta w oknie” cierpiąca na lęk przestrzeni psycholog dziecięca z Nowego Jorku zaprzyjaźnia się z sąsiadką, która mieszka w domu po przeciwnej stronie ulicy. Anna, główna bohaterka, spędza większość czasu w swoim mieszkaniu, obserwując świat zza okna. Pewnego dnia zauważa, że jej sąsiadka Jane znika bez śladu.

Anna nabiera podejrzeń, że zniknięcie Jane nie jest dziełem przypadku. Zaczyna prowadzić własne śledztwo, zbierając dowody i analizując zachowanie innych mieszkańców budynku. Im bardziej zagłębia się w tajemnicę, tym bardziej przekonuje się, że nikt i nic nie jest tym, czym się wydaje.

W miarę jak fabuła rozwija się, na jaw wychodzą szokujące tajemnice związane z Jane i innymi postaciami. Anna odkrywa mroczne sekrety, które kryją się za pozornie spokojnym życiem sąsiadów. Jej własne życie staje się zagrożone, gdyż osoby związane z tą tajemniczą sprawą nie chcą, aby prawda wyszła na jaw.

“Kobieta w oknie” to pełen napięcia thriller psychologiczny, który wciąga widza w świat paranoi i manipulacji. Czy Anna będzie w stanie odkryć prawdę i uratować siebie przed niebezpieczeństwem? Czy można ufać komukolwiek w tym skomplikowanym labiryncie kłamstw i zdrad? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w fascynującej fabule tego filmu.

Obsada aktorska w filmie „Kobieta w oknie”

Aktorzy:

 • Amy Adams jako Anna Fox
 • Fred Hechinger jako Ethan
 • Gary Oldman jako Alistair Russell
 • Julianne Moore jako Jane Russell (Katie)
 • Jennifer Jason Leigh jako Jane Russell
 • Wyatt Russell jako David
 • Brian Tyree Henry jako Detektyw Little
 • Jeanine Serralles jako Detektyw Norelli
 • Anthony Mackie jako Ed Fox

Gdzie obejrzeć cały film Kobieta w oknie online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Kobieta w oknie”

 • Joe Wright został przyciągnięty do projektu, ponieważ spodobało mu się wyzwanie związane z nakręceniem filmu, który w dużej mierze rozgrywa się w jednym domu. (Wright jest znany z rozbudowanych scenografii z kamerą śledzącą, takich jak w filmach Pokuta (2007) i Anna Karenina (2012)).
 • W ostatniej scenie Anna nosi obrączkę ślubną na łańcuszku, a nie na palcu.
 • Początkowo Atticus Ross i Trent Reznor zostali zatrudnieni do skomponowania muzyki do filmu. Po opóźnieniu premiery filmu i powrocie do produkcji ogłoszono, że zostali zastąpieni przez Danny’ego Elfmana.
 • W filmie pokazane są fragmenty filmów Hitchcocka: “Okno na podwórze”, opowiadającego historię mężczyzny uwięzionego w swoim mieszkaniu, który podejrzewa sąsiada o popełnienie morderstwa; “Zaklęta”, filmu Hitchcocka o psychiatrze mającym problemy ze zdrowiem psychicznym; “Ciemny przełom”, opowiadającego historię mężczyzny próbującego udowodnić swoją niewinność oraz “Laura”, opowiadającego historię kobiety, która jest błędnie uważana za zamordowaną.
 • Liza Colón-Zayas została obsadzona w roli Biny, fizjoterapeutki Anny, ale wszystkie jej sceny zostały wycięte z filmu.

Podsumowanie

Film “Kobieta w oknie” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,4, na IMDb 5,7, a na TMDb 6. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

“Kobieta w oknie” to kryminalny, thriller psychologiczny, który może przyciągnąć uwagę osób lubiących tego rodzaju filmy. Dla tych, którzy cenią napięcie, zagadki i nieprzewidywalne zwroty akcji, ten film może być interesujący. Może również przyciągnąć fanów psychologicznych gier umysłowych oraz tych, którzy lubią zagłębiać się w mroczne i tajemnicze historie.

Jednakże, dla osób oczekujących szybkiej akcji i widowiskowych scen, “Kobieta w oknie” może być zbyt powolny i mało dynamiczny. Ponadto, jeśli ktoś nie jest fanem filmów z gatunku kryminału czy thrillerów psychologicznych, może nie znaleźć w nim odpowiedniego dla siebie rozrywki.

Podsumowując, “Kobieta w oknie” to film, który może przyciągnąć uwagę miłośników kryminałów i thrillerów psychologicznych, poszukujących napięcia i nieprzewidywalności. Jednakże, dla osób oczekujących szybkiej akcji i widowiskowych scen, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo