Konto Premium

Kill Bill cały film

Konto Premium

Kill Bill – doskonały film akcji o zemście

Streszczenie

Kill Bill to film akcji z 2003 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Główną bohaterką jest Panna Młoda (Uma Thurman), była członkini zabójczej organizacji, która w dniu swojego ślubu zostaje postrzelona w głowę przez swojego byłego szefa i kochanka, tytułowego Billa. Po czterech latach Panna Młoda budzi się ze śpiączki i postanawia zemścić się na swoim oprawcy oraz członkach organizacji, które ją zdradziły.

Fabuła

Film Kill Bill został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich skupia się na zemście Panny Młodej na członkach zabójczej organizacji, którzy przyczynili się do jej upadku. W tej części filmu widzowie mogą zobaczyć wiele scen walki, w których Panna Młoda musi stawić czoła swoim przeciwnikom.

W drugiej części filmu bohaterka wyrusza na poszukiwanie Billa, który jest ostatnią osobą, której chce się zemścić. Tym razem akcja toczy się bardziej w kierunku dramatu, niż czystego kina akcji.

Krytyka

Kill Bill to film, który zebrał wiele pozytywnych recenzji od krytyków filmowych. Film ten zdobył uznanie widzów dzięki swojej dynamicznej akcji i świetnej obsadzie. Uma Thurman w roli Panny Młodej zagrała jedną z najlepszych ról swojej kariery, a David Carradine w roli Billa również zrobił duże wrażenie.

Cały film Kill Bill

Jeśli chcesz zobaczyć cały film Kill Bill, możesz skorzystać z usług platform streamingowych, takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Film ten jest dostępny w wersji oryginalnej z polskimi napisami lub dubbingiem. Zachęcamy do obejrzenia tego doskonałego filmu akcji o zemście!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo