Konto Premium

Kafarnaum cały film

Konto Premium

Kafarnaum – poruszający dramat z Bliskiego Wschodu

Kafarnaum to poruszający dramat z Bliskiego Wschodu w reżyserii Nadii Labaki. Film opowiada historię 12-letniego chłopca imieniem Zain, który żyje w zaniedbanej części Bejrutu z rodzicami i rodzeństwem. Zmuszony do ciężkiej pracy w sklepie mężczyzny, który planuje poślubić jego młodszą siostrę, chłopiec codziennie patrzy z tęsknotą na van przewożący jego rówieśników do szkoły. Zain jest zaniedbywany, pozbawiony dzieciństwa i odcięty od edukacji. Chłopak decyduje się pozywać rodziców za to, że się urodził, co jest jednym z wielu przypadków systemowego zaniedbywania dzieci.

Kafarnaum – obsada i twórcy

W rolę Zaina Al Rafeeya wciela się sam Zain, który został odkryty przez reżyserkę na ulicy. W pozostałych rolach występują Cedra Izam, Nadine Labaki i Yordanos Shiferaw.

Reżyserką filmu jest Nadia Labaki, która znana jest ze swojego wcześniejszego filmu „Caramel”. „Kafarnaum” został wyprodukowany przez Open City Films, Les Films des Tournelles, DFI, Louverture Films, Boo Pictures, Mooz Films, Sunnyland Film, Clandestino Filmes, Cedrus Invest Bank, KNM Films i The Bridge Production.

Kafarnaum – odbiór i nagrody

Film „Kafarnaum” zdobył uznanie krytyków oraz publiczności na całym świecie. Został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym nagrodą Jury w sekcji „Un Certain Regard” na 71. MFF w Cannes oraz nominacją do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Kafarnaum – gdzie obejrzeć cały film?

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia „Kafarnaum” online, istnieje wiele platform streamingowych, które oferują ten film. Wpisz nazwę filmu w wyszukiwarce i dopisz słowo kluczowe „cały film”, aby znaleźć źródła, w których film jest dostępny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo