Konto Premium

Jurassic World: Dominion cały film

Konto Premium

Jurassic World: Dominion – najnowsza odsłona serii

Jurassic World: Dominion to najnowszy film z serii o dinozaurach, która zyskała ogromną popularność w latach 90-tych. Ten film kontynuuje historię z poprzednich dwóch części, Jurassic World i Jurassic World: Upadły król, a akcja rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar.

W Jurassic World: Dominion po raz kolejny zobaczymy postacie, które pokochały miliony fanów na całym świecie, w tym Chrisa Pratta jako Oweena Grady’ego, Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing i Jeffa Goldbluma jako Iana Malcolma.

Film przedstawia, co stało się z dinozaurami po wydarzeniach z poprzednich części. Okazuje się, że dinozaury żyją i polują na ludzi na całym świecie, co doprowadza do zmian w ekosystemie planety. Główni bohaterowie zostają wplątani w walkę o przetrwanie ludzkości i próbują rozwiązać problem, jakiego nigdy wcześniej nie mieli do czynienia.

W Jurassic World: Dominion zobaczymy także nowe, nigdy wcześniej nie widziane gatunki dinozaurów oraz zadziwiające nowe efekty wizualne, które wprowadzą widzów w świat prehistorycznych stworzeń.

Jurassic World: Dominion to film, który powinien przypaść do gustu zarówno fanom oryginalnej serii, jak i młodszej publiczności, która dopiero zaczyna swoją przygodę z dinozaurami.

Jeśli chcesz zobaczyć Jurassic World: Dominion w całości, to warto wiedzieć, że film został wydany w 2022 roku i jest już dostępny w niektórych kinach oraz platformach streamingowych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo