Konto Premium

Jeden strzał cały film

Konto Premium

Thriller “Jeden strzał”

Wciągający thriller ze Scottem Adkinsem, Ashley Greene i Ryanem Phillippe opowiada historię Jake’a Harrisa, dowódcy elitarnego oddziału Navy Seals. Jake zostaje powołany na czele wyjątkowo ważnej misji, mającej na celu zapobieżenie atakowi terrorystycznemu. Współpracując z CIA, Jake ma za zadanie przetransportować jednego z kryminalistów z tajnego więzienia.

Jednak gdy odmowa wydania osadzonego zbiega się z atakiem rebeliantów, placówka zamienia się w prawdziwe piekło. Jake i jego oddział muszą stawić czoła nie tylko terrorystom, ale także wewnętrznym konfliktom i zdradzie. W miarę jak sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna, bohaterowie muszą podjąć trudne decyzje, które będą miały wpływ na ich przetrwanie oraz losy całej misji.

“Jeden strzał” to pełen napięcia film, który porusza tematykę terroryzmu, walki o przetrwanie oraz moralnych dylematów. Czy Jake i jego oddział będą w stanie pokonać przeciwności losu i powstrzymać atak terrorystyczny? Czy uda im się ocalić życie osadzonego i zakończyć misję sukcesem? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tej emocjonującej produkcji.

Obsada aktorska w filmie „Jeden strzał”

Aktorzy:

 • Scott Adkins jako Jake Harris
 • Ashley Greene jako Zoe Anderson
 • Ryan Phillippe jako Jack Yorke
 • Emmanuel Imani jako Brandon Whitaker
 • Dino Kelly jako Danny Dietler
 • Jack Parr jako Lewis Ash
 • Waleed Elgadi jako Amin Mansur
 • Terence Maynard jako Tom Shields
 • Jess Liaudin jako Hakim Charef

Ciekawe informacje o „Jeden strzał”

 • W napisach końcowych można zobaczyć, że film został w całości nakręcony w “Bentwaters Park” w Suffolk (Wielka Brytania). Royal Air Force Bentwaters, lub po prostu RAF Bentwaters, obecnie znany jako “Bentwaters Parks”, to dawna baza Royal Air Force około 130 km na północny wschód od Londynu.
 • Termin “One Shot” może również odnosić się do tego, że film składa się z jednej ciągłej sceny.
 • Scott Adkins i Ashley Greene wystąpili razem w filmie “Pan ‘Wypadek’” (2018).

Podsumowanie

Film “Jeden strzał” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,2, na IMDb 5,6, a na TMDb 6,8. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten może być kontrowersyjny i podzielić widownię.

Jako film akcji, “Jeden strzał” może przyciągnąć fanów tego gatunku, którzy lubią dynamiczne sceny walki i napięcie. Osoby zainteresowane widowiskowymi efektami specjalnymi i adrenalinnymi pościgami również mogą znaleźć coś dla siebie w tym filmie.

Jednakże, dla tych, którzy oczekują głębszej fabuły i rozbudowanych postaci, “Jeden strzał” może okazać się rozczarowaniem. Jeśli ktoś preferuje filmy bardziej intelektualne lub emocjonalne, to ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Jeden strzał” jest filmem akcji, który może przyciągnąć fanów tego gatunku ze względu na dynamiczne sceny i efekty specjalne. Jednakże, dla tych, którzy oczekują głębszej fabuły i rozbudowanych postaci, może nie być odpowiednim wyborem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo