Konto Premium

Jakby coś, kocham was cały film

Konto Premium

Jakby coś, kocham was – opis fabuły

W tym przepięknie ilustrowanym krótkometrażowym filmie animowanym, którego reżyserami i scenarzystami są Will McCormack i Michael Govier, dwoje pogrążonych w żalu rodziców próbuje uporać się z bólem i emocjonalną pustką po stracie dziecka.

Głównymi bohaterami filmu są matka i ojciec, którzy doświadczyli tragicznej straty swojego dziecka. Ich życie zostało całkowicie przewrócone do góry nogami, a żal i smutek wypełniają każdą chwilę. Film ukazuje ich codzienne starania, aby znaleźć sposób na radzenie sobie z tym nieznośnym bólem.

Rodzice próbują znaleźć pocieszenie w różnych sposobach. Matka zagłębia się w fotografiach i wspomnieniach, próbując utrwalić obraz swojego dziecka. Ojciec natomiast stara się odnaleźć sens w pisaniu listów do nieobecnego dziecka.

Jednak ich drogi spotykają się w momencie, gdy odkrywają tajemniczą skrzynię, która zawiera coś niezwykłego. Skrzynia jest magicznym przedmiotem, który daje im możliwość cofnięcia czasu i powrotu do chwili przed tragedią. Rodzice mają szansę na ostatnie pożegnanie i wyrażenie swojej miłości do dziecka.

Film porusza temat żałoby i straty w sposób delikatny, ale jednocześnie głęboko poruszający. Przeplatając realistyczne sceny z elementami magii, twórcy ukazują proces emocjonalnego uzdrowienia i akceptacji straty.

“Jakby coś, kocham was” to film, który skłania do refleksji nad wartością rodziny, miłości i znaczeniem każdej chwili spędzonej z bliskimi. Przez swoją piękną animację i poruszającą fabułę, film zostawia widza z głębokim uczuciem wzruszenia i nadziei na lepsze jutro.

Obsada aktorska w filmie „Jakby coś, kocham was”

Aktorzy:

 • Michael Govier – reżyser
 • Will McCormack – reżyser
 • Michael Govier – scenarzysta
 • Will McCormack – scenarzysta
 • Lindsay Marcus – kompozytor
 • Laura Dern – producentka
 • Will McCormack – producent
 • Gary Gilbert – producent
 • Maryann Garger – producentka

Gdzie obejrzeć cały film Jakby coś, kocham was online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Jakby coś, kocham was”

 • Film został wydany na platformie Netflix 20 listopada 2020 roku, który jest również znany jako Dzień Dziecka.
 • Ten film jest nominowany do nagrody dla Najlepszego Krótkometrażowego Filmu Animowanego na 93. ceremonii wręczenia Oscarów.

Podsumowanie

Film “Jakby coś, kocham was” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,6, na IMDb i TMDb – odpowiednio 7,8. Biorąc pod uwagę te oceny, można przypuszczać, że film ten może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych dramatami krótkometrażowymi.

Dla osób, które lubią filmy o głębokich emocjach i refleksyjnej tematyce, “Jakby coś, kocham was” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie porusza ważne kwestie i skupia się na psychologicznych aspektach postaci. Może to być film dla tych, którzy cenią sobie kino artystyczne i poszukują czegoś nietuzinkowego.

Jednakże, dla widzów preferujących dynamiczną akcję i wciągającą fabułę, ten film może okazać się zbyt powolny lub niezrozumiały. Brak informacji na temat fabuły utrudnia dokładniejsze określenie dla kogo ten film może być nieodpowiedni.

Podsumowując, “Jakby coś, kocham was” jest krótkometrażowym dramatem o różnych ocenach. Może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych refleksyjnymi filmami o głębokich emocjach, ale może nie spełnić oczekiwań tych, którzy preferują dynamiczną akcję.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo