Konto Premium

Jak wytresować smoka cały film

Konto Premium

Jak wytresować smoka – emocjonująca przygoda dla całej rodziny

O filmie

„Jak wytresować smoka” to film animowany, który swoją premierę miał w 2010 roku. To adaptacja książki autorstwa Cressidy Cowell o tym samym tytule. Film powstał w studiu DreamWorks Animation, które jest znane z takich produkcji jak „Shrek” czy „Madagaskar”.

Akcja filmu rozgrywa się w świecie wikingów i dzikich smoków. Głównym bohaterem jest młody Wiking imieniem Hiccup, który mieszka na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są na porządku dziennym. Hiccup jest nastolatkiem, który zbliża się do wieku inicjacji i jedyną szansą na udowodnienie swojej wartości dla plemienia i ojca jest wytresowanie smoka.

Jednak kiedy Hiccup poznaje i zaprzyjaźnia się z niebezpiecznym smokiem, jego życie i przekonania ulegają zmianie. Dzięki połączeniu sił z Nowym, swoim wytresowanym smokiem, Hiccup stara się odmienić życie mieszkańców Berk i udowodnić, że smoki nie muszą być wrogo nastawione do ludzi.

Cały film – gdzie obejrzeć?

Film „Jak wytresować smoka” cieszy się dużą popularnością i wciąż jest dostępny w wielu serwisach streamingowych. Można go obejrzeć na platformach takich jak Netflix, Amazon Prime Video, YouTube czy Google Play.

Niektóre z tych platform oferują film w wersji z dubbingiem, co z pewnością ucieszy najmłodszych widzów.

Podsumowanie

„Jak wytresować smoka” to film, który z pewnością przypadnie do gustu całej rodzinie. To historia o odwadze, przyjaźni i zmianie postaw. Wielobarwne postacie i emocjonująca akcja sprawiają, że film przyciąga uwagę od pierwszych chwil. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego klasycznego już animowanego filmu, koniecznie nadrobicie zaległości.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo