Konto Premium

Jak siostry cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Jak siostry” – niezapomniane doświadczenie pełne emocji

Dzisiejsza data to 18 lipiec 2023, ale już w przeszłości miała miejsce jedna z najważniejszych premier filmowych – “Jak siostry”. Film ten, wyreżyserowany przez Dinę Dumę, swoją premierę miał 23 sierpnia 2021 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Sestri”, a gatunek, w jakim się ona obraca, to dramat.

“Jak siostry” powstał we współpracy trzech krajów: Macedonii, Kosowa i Czarnogóry. To właśnie tam odbywały się zdjęcia do tego filmu, które trwały przez około 90 minut. Scenariusz został napisany przez samą Dinę Dumę oraz Martina Ivanova.

Premiera “Jak siostry” była wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników kina. Film ten porusza ważne tematy społeczne i emocjonalne, ukazując relacje między siostrami w niezwykle sugestywny sposób. Reżyserka Dina Duma postawiła na głębię psychologiczną bohaterek oraz silną atmosferę, która wciąga widza od pierwszych minut.

Nie można przegapić tego niezwykłego dzieła kinematografii. Premiera filmu “Jak siostry” już za nami, ale warto sięgnąć po tę produkcję, aby doświadczyć niezapomnianych emocji i zanurzyć się w świat pełen tajemnic i relacji rodzinnych.

Jak siostry – Opis fabuły

Nastolatki Maya i Jana są nierozłączne i wszystko robią wspólnie. Uparta Jana zazwyczaj przejmuje inicjatywę, Maya podąża zaś za nią. Pewnej nocy na imprezie dziewczyny nagrywają Elenę, najpopularniejszą dziewczynę w szkole, uprawiającą seks z chłopakiem, w którym Maya kocha się od lat. Jana namawia Mayę, by upubliczniła nagranie. Kiedy film trafia do sieci, reputacja Eleny jest zrujnowana. Po ostrej konfrontacji całej trójki Elena znika, a Maya chce iść na policję. Ale Jana się sprzeciwia. Maya staje się jej nowym celem i musi znaleźć w sobie odwagę, by wyrwać się z toksycznego związku i tajemnicy, której ujawnienie może zrujnować życie dziewczyny.

Obsada aktorska w filmie „Jak siostry”

Aktorzy:

  • Hanis Bagashov jako Chris
  • May-Linda Kosumovic jako Ciężarna dziewczyna

Gdzie obejrzeć cały film Jak siostry online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix produkuje również własne oryginalne treści, takie jak popularne seriale “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach i w różnej jakości.

Ciekawe informacje o „Jak siostry”

  • Oficjalne zgłoszenie Macedonii Północnej do kategorii “Najlepszy Film Międzynarodowy” na 94. ceremonię wręczenia Oscarów w 2022 roku.

Podsumowanie

Film “Jak siostry” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,7, na IMDb 6,5, a na TMDb 6,4. Te oceny sugerują, że film może być średnio lub nieco powyżej średniej jakości.

Jako dramat, “Jak siostry” może przyciągnąć widzów, którzy lubią filmy poruszające trudne tematy i skupiające się na relacjach międzyludzkich. Film ten może zainteresować również osoby, które cenią sobie aktorstwo i dobrze zagrane role.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Jak siostry” może okazać się zbyt powolny i mało interesujący. Osoby oczekujące mocnych emocji i wciągającej fabuły mogą być rozczarowane.

Podsumowując, “Jak siostry” to dramat o różnych ocenach, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych tematami międzyludzkimi i dobrze zagrane rolami. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne filmy, może nie być odpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo