Konto Premium

Infinite Storm cały film

Konto Premium

Premiera filmu Infinite Storm już za nami!

Infinite Storm to najnowszy film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, którego premiera odbyła się 25 marca 2022 roku. Produkcja powstała we współpracy między Australią a Polską i trwa 97 minut. Film został określony jako dramatyczny thriller, a scenariusz napisał Joshua Rollins.

W Infinite Storm poznajemy historię bohaterki, która musi zmierzyć się z trudnymi wyborami i konsekwencjami swoich działań. Reżyserka stworzyła niezwykle emocjonujący obraz, który wciąga widza od pierwszych minut.

Premiera filmu była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kinowych w 2022 roku. Teraz, rok później, możemy już cieszyć się tą produkcją w domowym zaciszu. Jeśli jeszcze nie widzieliście Infinite Storm, koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Fabuła filmu “Infinite Storm”

Pam Bales (Naomi Watts) postanawia wyruszyć na samotną wędrówkę na Górę Waszyngtona, aby poradzić sobie z dramatycznymi wspomnieniami. Jest to najwyższe wzniesienie nieprzewidywalnych, targanych lodowatymi wichurami Gór Białych w amerykańskim stanie New Hampshire. Jednak w dniu, w którym czuje się najsłabsza, spotyka zupełnie nieprzygotowanego mężczyznę, który potrzebuje jej pomocy. Jeśli nie udzieli mu jej, najpewniej umrze. Pam musi podjąć decyzję i zdecyduje się mu pomóc, ale wie, że sama może zginąć. Czy uda jej się przetrwać w ekstremalnych warunkach i uratować życie mężczyźnie?

Obsada aktorska w filmie „Infinite Storm”

Aktorzy

 • Naomi Watts jako Pam
 • Billy Howle jako John
 • Denis O’Hare jako Dave
 • Parker Sawyers jako Patrick
 • Eliot Sumner jako Will
 • Joshua Rollins jako Finn
 • Arya Petric jako Crka Pam
 • Lina Kolenko jako Crka Pam
 • Richard Faillace jako Prezenter wiadomości

Gdzie obejrzeć cały film Infinite Storm online

Film można obejrzeć na serwisach VOD: HBO Max, Canal Plus, Player Plus, iTunes, Loomi oraz Chili.

HBO Max to amerykański serwis streamingowy, który oferuje filmy i seriale z portfolio WarnerMedia. Serwis został uruchomiony w maju 2020 roku i jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Canal Plus to francuski operator telewizyjny, który oferuje również usługi VOD. Serwis Canal Plus VOD umożliwia oglądanie filmów i seriali online.

Player Plus to polski serwis VOD, który oferuje filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Serwis ten jest dostępny dla abonentów platformy telewizyjnej Player.

iTunes to platforma cyfrowej dystrybucji multimedialnej firmy Apple. Użytkownicy mogą kupować i pobierać filmy, muzykę oraz aplikacje na swoje urządzenia Apple.

Loomi to polski serwis VOD, który oferuje filmy i seriale z polskiej produkcji oraz zagraniczne. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach i tabletach.

Chili to włoski serwis VOD, który oferuje filmy i seriale z różnych krajów. Serwis ten umożliwia również wynajem filmów online.

Ciekawe informacje o „Infinite Storm”

 • Rozpoczęcie zdjęć do filmu “Infinite Storm” miało miejsce 1 lutego 2021 roku, a zakończyło się 1 maja 2021 roku. Główną lokalizacją filmowania był Kamnik w Słowenii, położony 14 mil na północ od stolicy kraju – Lublany. Większość scen kręcono na terenie miasta oraz wokół niego. Filmowanie odbywało się na szlaku turystycznym Velika Planina, znajdującym się powyżej Kamnika. Obsada i ekipa filmowa kręcili również materiał w dolinie Kamniska Bistrica, która leży blisko źródła rzeki Kamnik Bistrica. Niektóre sceny kręcono również w International Picnic Center (znany również jako Pri Jurju) w tej samej okolicy.
 • Epilog: “Pam wychowała czwórkę dzieci. W wieku 67 lat opuściła New Hampshire, aby zostać oddanym wolontariuszem patrolowym w różnych parkach narodowych na zachodzie Stanów Zjednoczonych. John jest dla Pama stałym przypomnieniem, że wystarczy jedna osoba, aby zmienić czyjeś życie.” “On zmienił jej życie.”
 • Na początku, gdy Pam budzi się, oraz pod koniec filmu, gdy zdejmuje przemoczone ubrania, aby wrócić do zdrowia po hipotermii spowodowanej upadkiem do zamarzniętej wody.
 • Naomi Watts prawie utonęła podczas pływania w głębokiej wodzie, a jej postać jest uwięziona w lodowatej wodzie przez krótki czas w filmie.
 • Oparty na prawdziwej historii Pam Bales i jej wyprawy na szczyt Mount Washington w 2010 roku.

Podsumowanie

Infinite Storm to film, który otrzymał mieszane oceny. Z jednej strony Filmweb przyznał mu 5,4 punktów, z drugiej IMDb tylko 5.2, a TMDb 6. Gatunek filmu to dramat i thriller, co sugeruje, że może on przyciągnąć uwagę widzów lubiących tego typu kino. Jednakże ze względu na różne oceny, trudno jednoznacznie stwierdzić, dla kogo ten film będzie odpowiedni. Osoby lubiące napięcie i nieprzewidywalność w fabule mogą być zainteresowane tym filmem, ale dla tych, którzy preferują bardziej przewidywalne historie, może to być mniej interesujące doświadczenie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo