Konto Premium

Infiltracja cały film

Konto Premium

Infiltracja – opis filmu i gdzie obejrzeć cały film

Infiltracja to thriller kryminalny z 2006 roku w reżyserii Martina Scorsese, którego obsada składa się z takich gwiazd jak Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg czy Martin Sheen. Film zdobył aż cztery Oscary, w tym dla najlepszego filmu, reżyserii, scenariusza adaptowanego i montażu.

Fabuła filmu rozgrywa się w Bostonie, gdzie policja stanowa toczy zaciętą walkę z przestępczością zorganizowaną. Młody tajny agent policji Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) otrzymuje od przełożonego rozkaz przeniknięcia do struktur mafijnych, którymi rządzi Frank Costello (Jack Nicholson). Z kolei zatwardziały młody przestępca Colin Sullivan (Matt Damon), który już jako kadet Akademii Policyjnej pełnił rolę mafijnego informatora, zostaje awansowany na stanowisko dowódcze w Wydziale Spraw Wewnętrznych.

Obaj bohaterowie pochłaniają podwójne życie i toczy się między nimi wyścig, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego i tym samym uratuje swoją skórę.

Infiltracja to film pełen napięcia, zaskakujących zwrotów akcji i doskonałej gry aktorskiej. Jeśli chcesz obejrzeć cały film, możesz skorzystać z serwisów streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO Go. Wpisując w wyszukiwarkę nazwę filmu i słowo „cały film” na pewno znajdziesz legalne źródła, gdzie możesz obejrzeć ten kultowy już thriller kryminalny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo